Festmények és grafikák

Tételek száma: 938

Artner Ferenc (1904-1981): Táj szénagyűjtőkkel. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 28×39 cm
10136.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Árvay Zoltán János / Árvay Zolta (1949-) Este a Dunán. Akvarell, papír, jelzett, háoldalán autográf felirattal. 50x70 cm Üvegezett keretben
10137.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Árvay Zoltán János / Árvay Zolta (1949-) Nyár, 1986 Pasztell, papír, hátoldalán autográf felirattal. 30x40 cm keretben
10138.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Asa Gustafsson: Csendélet. Olaj, papír. 48x54 cm Üvegezett keretben, hátoldalán a művész dedikálásával
10139.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): A hajó alapját rakják le a hajógyárban. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé sérült. 46,5×37 cm
10140.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Gépállomáson. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos. 25×39 cm
10141.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Hangverseny a Rákóczi várban (Sárospatak). Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 37×29,5 cm
10142.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Mediterrán kikötő és vásár. Rézkarc, papír, jelzett (paszpartu által takarva). 29x38,5 cm. Kissé foltos.
10143.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Műhelyben. Rézkarc, papír, jelzett. 43,5×34,5 cm
10144.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10145.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Augusztin Márta (1976): Lábad között nézem a tavat. Litográfia, papír, jelzett, sorszámozott művészpéldány. EA I/I. 1999. Lapszéli gyűrődéssel és apró foltokkal. Lapméret50x35 cm
10146.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

B. Hajdu László (1926-1998): Gitározó lány, olaj, vászon, jelzett, 65x50 cm
10147.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft