Festmények és grafikák Tételek száma: 938
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3400856
10136
497
Artner Ferenc (1904-1981): Táj szénagyűjtőkkel. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 28×39 cm 3391837
10137
497
30000
Árvay Zoltán János / Árvay Zolta (1949-) Este a Dunán. Akvarell, papír, jelzett, háoldalán autográf felirattal. 50x70 cm Üvegezett keretben 3391851
10138
497
Árvay Zoltán János / Árvay Zolta (1949-) Nyár, 1986 Pasztell, papír, hátoldalán autográf felirattal. 30x40 cm keretben 3303307
10139
497
Asa Gustafsson: Csendélet. Olaj, papír. 48x54 cm Üvegezett keretben, hátoldalán a művész dedikálásával 3395954
10140
497
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): A hajó alapját rakják le a hajógyárban. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé sérült. 46,5×37 cm 3395952
10141
497
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Gépállomáson. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos. 25×39 cm 3398009
10142
497
4800
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Hangverseny a Rákóczi várban (Sárospatak). Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 37×29,5 cm 3361506
10143
497
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Mediterrán kikötő és vásár. Rézkarc, papír, jelzett (paszpartu által takarva). 29x38,5 cm. Kissé foltos. 3395949
10144
497
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Műhelyben. Rézkarc, papír, jelzett. 43,5×34,5 cm 2971699
10145
497
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Tura előtt. Rézkarc, papír, jelzett, lap alján Aszódi Weil Erzsébet autográf feliratával ("Lemez nincs meg"). 20×29 cm 3395333
10146
497
Augusztin Márta (1976): Lábad között nézem a tavat. Litográfia, papír, jelzett, sorszámozott művészpéldány. EA I/I. 1999. Lapszéli gyűrődéssel és apró foltokkal. Lapméret50x35 cm 3380636
10147
497
B. Hajdu László (1926-1998): Gitározó lány, olaj, vászon, jelzett, 65x50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft