Festmények és grafikák Tételek száma: 938
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3383669
10589
497
30000
Méray Gyula (?-?): Erdei tájkép. Olaj, vászon, sérült blondel keretben, jelzett. 60x80 cm 3380251
10591
497
Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Vadászkutya a zsákmányával. Olaj, karton, jelzett. Üvegezett fakeretben, 24×19 cm 3398754
10592
497
Mészáros Lajos (1925-1971): Zagyvahíd. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25×35 cm 3166499
10593
497
Mészáros Wivien (1966-): Vízesés. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 30x40 cm 3379399
10594
497
4600
Milan Stano (1949-): Fuvolázó alak, 1988. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (11/20). Lap széle kissé foltos. 49x30 cm 3379400
10595
497
4600
Milan Stano (1949-): Mesetáj, 1988. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (41/50). Üvegezett fakeretben. 30x49 cm 3379402
10596
497
4600
Milan Stano (1949-): Vízimalom a várban, 1988. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (8/15). Üvegezett fakeretben. 49x30 cm 3379401
10597
497
4600
Milan Stano (1949-): Zene-bona, 1988. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (16/50). Üvegezett fakeretben. 30x49 cm 3379405
10598
497
4600
Milan Stano (1949-): Zenélő páros, 1988. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (8/20). Üvegezett fakeretben. 30x48 cm 3028716
10599
497
17000
Mohácsy Á Győző (1902-1962): Vásári sokadalom. Tempera, farost, jelzés nélkül, hátoldalán Mohácsy Á Győző hagyatéki bélyegzővel üvegezett fa keretben, 54x65 cm 3183510
10600
497
11000
Mokos József (1892-1972): Bódvarákói rét. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 42x46 cm. 3349252
10601
497
3200
Molnár Erika (-): Megszilárdulás, 2005. Litográfia, papír, jelzett, XIII/XIII számozással, 36x28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft