Festmények és grafikák

Tételek száma: 938

Méray Gyula (?-?): Erdei tájkép. Olaj, vászon, sérült blondel keretben, jelzett. 60x80 cm
10589.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Vadászkutya a zsákmányával. Olaj, karton, jelzett. Üvegezett fakeretben, 24×19 cm
10591.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Mészáros Lajos (1925-1971): Zagyvahíd. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25×35 cm
10592.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Mészáros Wivien (1966-): Vízesés. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 30x40 cm
10593.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Milan Stano (1949-): Fuvolázó alak, 1988. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (11/20). Lap széle kissé foltos. 49x30 cm
10594.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Milan Stano (1949-): Mesetáj, 1988. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (41/50). Üvegezett fakeretben. 30x49 cm
10595.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Milan Stano (1949-): Vízimalom a várban, 1988. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (8/15). Üvegezett fakeretben. 49x30 cm
10596.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Milan Stano (1949-): Zene-bona, 1988. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (16/50). Üvegezett fakeretben. 30x49 cm
10597.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Milan Stano (1949-): Zenélő páros, 1988. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (8/20). Üvegezett fakeretben. 30x48 cm
10598.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

10599.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
53,13

10600.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Molnár Erika (-): Megszilárdulás, 2005. Litográfia, papír, jelzett, XIII/XIII számozással, 36x28 cm
10601.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft