Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 314
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3137054
11073
497
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül, XX. sz. második fele: Vörös és fekete. vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben. Üvegen kisebb repedésekkel. 41x77,5 cm 3361545
11074
497
7500
Jelzés nélkül, XX. sz. vége/XXI. sz. eleje: Álló női akt. Olaj, karton. Üvegezett fakeretben. 88x30 cm 3355237
11075
497
Jelzés nélkül, XX. sz. vége/XXI. sz. eleje: Gondolattöredékek. Olaj, farost, fakeretben, 60×41 cm 3361536
11076
497
Jelzés nélkül, XX. sz. vége/XXI. sz. eleje: Színes játszótér. Olaj, vászon. 50x60 cm 3361532
11077
497
Jelzés nélkül, XX. sz. vége/XXI. sz. eleje: Társaság. Olaj, vászon. Kissé foltos, 70x90 cm 3193504
11078
497
Jelzés nélkül: 4 db modern grafika. Litográfia, papír 30x43 cm-ig egyik gyűrődéssel 3395384
11079
497
Jelzés nélkül: aktok ökrökön. Rézkarc, papír, 15x19 cm 3307636
11080
497
Jelzés nélkül: Angyalok. Linómetszet, papír, lap széle papírra kasírozva. 24x21 cm 3344054
11081
497
4400
Jelzés nélkül: Anya gyermekével. Olaj, farost. 28x22 cm. Kissé kopott fakeretben. 3087032
11082
497
Jelzés nélkül: Beduin. Olaj, vászon. Restaurált. Fakeretben. 50x40 cm 3385376
11083
497
Jelzés nélkül: Bruges (Brugge). Rézkarc, papír. üvegezett keretben. 14x9 cm 3386029
11084
497
Jelzés nélkül: Budai vár. Rézkarc, papír. 13x18 cm. Lapszéli hajtásnyommal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft