Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 314
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3394948
11048
497
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Irene Schütz jelzéssel: Virág csendélet. Olaj, karton, dekoratív, kissé sérült kereteben 43x43 cm 3394920
11049
497
J. n: jelzéssel: Sötét város. Olaj, farost, kis lyukkal 35x24 cm 3398660
11050
497
JC jelzéssel: 17 db karikaturisztikus arckép, 1938. Ceruza, papír. 16,5x12 cm 3394277
11051
497
9500
Jelzés nélkül (Glatz Oszkár vagy Henrik?): Indiai forgatag. Ceruza, papír. Hátoldala Glatz Oszkár és felesége 1910-ben, a Nemzeti Szalonban rendezett kiállítására szóló meghívó és egy további rajz, laza paszpartuban, 7,5×11 cm. 3165094
11052
497
Jelzés nélkül (Istókovits Kálmán?): Aktok. Rézkarc, papír. 16,5×10 cm 3354568
11054
497
48000
Jelzés nélkül (Pólya Tibor?): Téli jelenet korcsolyázókkal. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Restaurált. 45x35 cm. 3350399
11055
497
Jelzés nélkül, 1920-40 körül: Kutya páros. Tempera, selyem. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 24x20 cm 3311594
11056
497
Jelzés nélkül, Csontváry Kosztka Tivadar után: Magányos cédrus. Akril, vászon. 40x50 cm 3397721
11057
497
Jelzés nélkül, feltehetően 1930-40 körül: 2 db enteriőrterv bútorokkal és lakberendezési tárgyakkal. Ceruza, akvarell, papír. 23x33 és 24,5x33,5 cm. 3397725
11058
497
Jelzés nélkül, feltehetően 1930-40 körül: 2 db enteriőrterv bútorokkal és lakberendezési tárgyakkal. Ceruza, akvarell, papír. 24,5x33,5 cm. 3397720
11059
497
Jelzés nélkül, feltehetően 1930-40 körül: 3 db enteriőrterv bútorokkal és lakberendezési tárgyakkal. Ceruza, akvarell, papír. 23x30 és 24,5x33,5 cm közötti méretben. 3343973
11060
497
15000
Jelzés nélkül, feltehetően 1960-80 körül: Gesztusok (triptichon). Olaj, zománcfesték, farost. Fakeretben. 70x80 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft