Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 314
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3394905
11122
497
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Táj, romokkal és alakokkal. Olaj, vászon, sérült keretben Hátoldalán régi Bizományi címkével 45x60 cm 3400149
11123
497
15000
Jelzés nélkül: Táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 57x78 cm 3324344
11124
497
Jelzés nélkül: Tájkép Olaj, vászon, vakráma nélkül, feltekerve, apró sérülésekkel, 55x45 cm 3364774
11125
497
Jelzés nélkül: Tanyaudvar madarakkal. Olaj, vászon, sérült, 36×48 cm. 3394931
11126
497
Jelzés nélkül: Teknős. Olaj, karton. 26x20 cm Kartonon 3350093
11127
497
Jelzés nélkül: Téli táj. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 28,5x43 cm 3350298
11128
497
3200
Jelzés nélkül: Törökkoppány látképe. Akvarell, ceruza, papír. Fakeretben. 19x18 cm 3257456
11129
497
Jelzés nélkül: Vigyázat harap (karikatúra v. illusztráció). Ceruza, papír, 23x15 cm 3342904
11130
497
Jelzés nélkül: Vitorlás. Olaj, papír. Üvegezett fakeretben. 35x49 cm 3329761
11131
497
Jelzés nélkül: Vízhordó legény. Olaj, farost. Bal alsó sarkában sérült. 44x60 cm 3399388
11132
497
Jelzés nélkül: Wysocko, Galícia, 1915, IX.29. V egyes technika, papír. Kissé laza paszpartuban. 13×20 cm. 3394872
11133
497
JK jelzéssel: Olaj, vászon, jelzett, tetején kis sérüléssel 60x80 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft