Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 314

Jelzés nélkül: Táj, romokkal és alakokkal. Olaj, vászon, sérült keretben Hátoldalán régi Bizományi címkével 45x60 cm
11122.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Jelzés nélkül: Táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 57x78 cm
11123.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Jelzés nélkül: Tájkép Olaj, vászon, vakráma nélkül, feltekerve, apró sérülésekkel, 55x45 cm
11124.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Jelzés nélkül: Tanyaudvar madarakkal. Olaj, vászon, sérült, 36×48 cm.
11125.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Jelzés nélkül: Teknős. Olaj, karton. 26x20 cm Kartonon
11126.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Jelzés nélkül: Téli táj. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 28,5x43 cm
11127.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Jelzés nélkül: Törökkoppány látképe. Akvarell, ceruza, papír. Fakeretben. 19x18 cm
11128.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Jelzés nélkül: Vigyázat harap (karikatúra v. illusztráció). Ceruza, papír, 23x15 cm
11129.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Jelzés nélkül: Vitorlás. Olaj, papír. Üvegezett fakeretben. 35x49 cm
11130.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Jelzés nélkül: Vízhordó legény. Olaj, farost. Bal alsó sarkában sérült. 44x60 cm
11131.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Jelzés nélkül: Wysocko, Galícia, 1915, IX.29. V egyes technika, papír. Kissé laza paszpartuban. 13×20 cm.
11132.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

JK jelzéssel: Olaj, vászon, jelzett, tetején kis sérüléssel 60x80 cm
11133.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft