Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3375676
10048
494
80000
Dréher János (1952-): Archaikus utazás I, 2002. Vegyes technika, fa, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 85x85 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3383727
10049
494
Gyulai Lajos (1945-):Itatás a tanyán 1961. Akvarell, vegyes technika, papír. Jelzett a Fa keretben. 22x29 cm 3385497
10050
494
3400
Illi, Franz (1932-): Régi tanácsház, Brassó (Erdély). Linómetszet, papír. Jelzett. Franz Illi autográf ajándékozási soraival. 28,5x19 cm 3385523
10051
494
3400
Illi, Franz (1932-): Utcarészlet, Brassó (Erdély). Linómetszet, papír. Jelzett. Franz Illi autográf ajándékozási soraival. 27,5x17,5 cm 3349775
10052
494
19000
Mikes István József (1936-1983): Enteriőr. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán töredékes Műcsarnok Bp. raglappal. Javított. 50×59,5 cm. Dekoratív, sérült fakeretben. 3272773
10053
494
90000
Tornai Gyula (1861-1928): Keleti jelenet. Olaj, fa. Jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 60x45 cm 3382629
10054
494
A. Varga Imre (1953-): Hidak (cím nélkül). Vegye technika, papír, jelzett, paszpartuban, 21x28 cm 3382633
10055
494
A. Varga Imre (1953-): Sárga izzásban (cím nélkül). Vegye technika, papír, jelzett, paszpartuban, 21x14,5 cm 3287825
10056
494
Abel Pann (1883-1963): Ábel temetése. Színes litográfia, papír, jelzett, körbevágva, apró lapszéli szakadással, 25×20,5 cm 3287905
10057
494
Abel Pann (1883-1963): Alakok. Litográfia, papír, jelzett, paszpartuban, 27×20,5 cm 3287827
10058
494
Abel Pann (1883-1963): Anya gyermekével. Színes litográfia, papír, jelzett, körbevágva, 25×21 cm 3287832
10059
494
Abel Pann (1883-1963): Sarai. Színes litográfia, papír, jelzett, körbevágva, lap alján kisebb folt, lap tetején apró felületi sérülések, 26×14,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft