Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Dréher János (1952-): Archaikus utazás I, 2002. Vegyes technika, fa, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 85x85 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10048.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Gyulai Lajos (1945-):Itatás a tanyán 1961. Akvarell, vegyes technika, papír. Jelzett a Fa keretben. 22x29 cm
10049.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Illi, Franz (1932-): Régi tanácsház, Brassó (Erdély). Linómetszet, papír. Jelzett. Franz Illi autográf ajándékozási soraival. 28,5x19 cm
10050.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
10

Illi, Franz (1932-): Utcarészlet, Brassó (Erdély). Linómetszet, papír. Jelzett. Franz Illi autográf ajándékozási soraival. 27,5x17,5 cm
10051.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
10

Mikes István József (1936-1983): Enteriőr. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán töredékes Műcsarnok Bp. raglappal. Javított. 50×59,5 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.
10052.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Tornai Gyula (1861-1928): Keleti jelenet. Olaj, fa. Jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 60x45 cm
10053.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

A. Varga Imre (1953-): Hidak (cím nélkül). Vegye technika, papír, jelzett, paszpartuban, 21x28 cm
10054.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

A. Varga Imre (1953-): Sárga izzásban (cím nélkül). Vegye technika, papír, jelzett, paszpartuban, 21x14,5 cm
10055.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Abel Pann (1883-1963): Ábel temetése. Színes litográfia, papír, jelzett, körbevágva, apró lapszéli szakadással, 25×20,5 cm
10056.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Abel Pann (1883-1963): Alakok. Litográfia, papír, jelzett, paszpartuban, 27×20,5 cm
10057.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Abel Pann (1883-1963): Anya gyermekével. Színes litográfia, papír, jelzett, körbevágva, 25×21 cm
10058.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Abel Pann (1883-1963): Sarai. Színes litográfia, papír, jelzett, körbevágva, lap alján kisebb folt, lap tetején apró felületi sérülések, 26×14,5 cm
10059.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft