Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

10036.

Kikiáltási ár:
190 000 Ft
514,91
593,75

Csáji Attila (1939-2025): Organikus spakli kalligráfiák VII., 1964. Olaj, papír. Jelzett a hátoldalán. Paszpartuban. A művész korai absztrakt alkotása! 41x58 cm
10037.

Kikiáltási ár:
320 000 Ft
867,21
1 000,00

10038.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
379,40
437,50

10039.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

10040.

Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 084,01
1 250,00

10041.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
234,38

(kis) Szilágyi István (1896-1945): Pihenő aratók. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Proveniencia: A festő ajándéka. Dekoratív fakeretben. 31x41,5 cm
10042.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

12 db modern grafika magyar grafikusoktól. 2022-es naptáron. Buberg Balázs, Gergic, Ena, Bordás Márton, Blasics Renáta Renya, Böhm Gergely, Varga Balázs, Dusa Kovács Eszter, Lizom Dávid, Kling Hildegund, Harangozó Imi, madari Kinga. Rizográfia, papír, Jelzett, sorszámozott, 42/50. Képméret 25x25 cm, lapméret 30x42 cm
10043.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Barta Mária (1897-1969): Fejek. Akvarell, papír. jelzett, üvegezett keretben 16x12 cm
10044.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Barta Mária (1897-1969): Kompozíció 1920, Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben 21x14 cm
10045.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
53,13

Doór Ferenc (1918-2015): A zöld zátony Dunaföldvárnál. Pasztell, papír, jelzett, autográf felirattal a hátoldalon. 37x52 cm
10046.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Doór Ferenc (1918-2015): Dunaföldváron, etetés a halastóban. Pasztell, papír, jelzett, autográf felirattal a hátoldalon. Apró lapszéli szakadásokkal. 37x52 cm
10047.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft