Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 327
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3335132
11063
492
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Takács jelzéssel: Fiatal hölgy arcképe. Olaj, vászon, üvegezett fakeretben, 50x34,5 cm. 3336286
11064
492
3800
Kudor jelzéssel: Kitörő vulkán. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×43 cm 3336680
11065
492
9500
Balog jelzéssel: Asszonyok a kútnál. Olaj, farost, 43x68 cm. Dekoratív fakeretben. 3336655
11066
492
Záhonyi Zs. J jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 60x80 cm 3338077
11067
492
Poll H jelzéssel: Vízparti táj. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 23x29 cm 3368010
11068
492
Tepes jelzéssel: Tavaszi kert. Akvarell, papír Üvegezett fakeretben. 19x25 cm. 3317746
11069
492
Almásy Aladár jelzéssel: Ülő női akt. Akvarell, ceruza, papír. 23x31 cm. Üvegezett fakeretben. 3355403
11070
492
Mattyasovszky jelzéssel: Vízesés. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 28×41 cm 3355396
11071
492
Horváth jelzéssel: Dombos táj. Akvarell, tus, papír, üvegezett keretben, 17x26 cm 3355305
11072
492
4400
Deák jelzéssel: Templom (Erdély?). Akvarell, papír, kissé foltos. Üvegezett, sérült fakeretben, 23x16 cm. 3354560
11073
492
KE jelzéssel: Vízparti fények (Dunakanyar). Akvarell, papír, paszpartuban, 35,5×49,5 cm 3357767
11074
492
Mészáros Jenő jelzéssel: Vajdahunyad vára, Városliget. Tus, papír. Foltos. Üvegezett fakeretben, 20x21 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft