Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 327

Vidaházi jelzéssel, XX. sz. első fele/közepe: Halász. Olaj, vászon. Sérült. 59x78,5 cm.
11037.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Máyer B. jelzéssel: Szarvasok. Rézkarc, papír, a lap sarkán folttal, kisebb törésnyommal, 18x23,5 cm
11038.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Kmetty jelzéssel: Nagybányai látkép olaj, farost 96x93cm
11039.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Falussy jelzéssel: Tabáni részlet. Rézkarc, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 24×19 cm
11040.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Varga jelzéssel: Kikötő. Olaj, vászon. 46x61 cm
11042.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

Domonkos Á jelzéssel, XX. sz. vége/XXI. sz. eleje: Falusi udvar. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 58×77 cm
11044.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

.. Sándor Jelzéssel: Győrszentiván. Akvarell, papír .Jelzett keretben 15x22 cm
11045.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Alorain jelzéssel: Nancy. Akvarell, papír, 32x23 cm
11046.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Alorain jelzéssel: Brüsszel. Akvarell, papír, 32x18,5 cm
11047.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Alorain jelzéssel: Hennebont. Akvarell, papír, 30x22 cm
11048.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Alorain jelzéssel: Chaumont. Akvarell, papír, 31,5x22,5 cm
11049.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Anna jelzéssel: Napraforgók ősszel, linómetszet, papír, üvegezett fakeretben, 18,5×13 cm
11050.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft