Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 327
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3286353
11075
492
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel vagy jelzés nélkül, XX. sz. közepe-második fele: Vázlatfüzet 14 db rajzzal és további 25 db behelyezett rajzzal, többségében vadnyugati témájú, közte női aktok. Ceruza, golyóstoll, papír, néhány hátoldalán Gunesch + G bélyegzéssel, részben sérült, klf. méretekben 3224448
11076
492
900
Olvashatatlan jelzéssel: Pipázó. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva. 22×14 cm. . 2895306
11077
492
13000
Olvashatatlan jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, karton. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 50x70 cm 3137344
11078
492
Olvashatatlan (Csajka?) jelzéssel: A fejésből elég volt (karikatúra). Filctoll, toll, papír. Közepén hajtásnyommal. 21×30 cm 3169906
11079
492
Olvashatatlan jelzéssel (a hátoldalán): Cirkuszi artisták. Tus, toll, papír. 26,5x12 cm 3251487
11080
492
Olvashatatlan jelzéssel: Sors. Vegyes technika, papír, 25x20 cm 3283444
11081
492
Olvashatatlan jelzéssel: Sátortábor az erdőben, 1960-as évek. Filctoll, papír. Üvegezett fakeretben. 40x27,5 cm 3282383
11082
492
6500
Olvashatatlan jelzéssel: Élet a tanyán. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 30x42,5 cm 3331534
11083
492
3200
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően magyar alkotó: 8 db sci-fi/fantasy rajz. Golyóstoll, papír. 30x24 cm körüli méretben. 3368017
11084
492
Olvashatatlan jelzéssel: Rodin után szabadon. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12x9 cm 3377751
11085
492
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Szén, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 32,5x22,5 cm 3377733
11086
492
15000
Olvashatatlan jelzéssel, német vagy osztrák festő, XX. sz. második fele: Gosau környéke, Alpok, Ausztria. Olaj, vászon. Kissé sérült (benyomódással a vásznon). 60x50 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft