Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 78
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3346976
12386
488
11000
Sculptures, statuettes, plaques
FT jelzéssel: Mártír emlékmű. Patinázott bronz. Gránit alapon. 21 cm 3302115
12387
488
19000
Historizáló férfi fém szobor, fa talapzaton, jelzés nélkül, sérült, restaurált, m: 37,5 cm 3039681
12388
488
7500
Afrikai nő. Faragott keményfa, kopással, m: 23 cm 3215645
12389
488
Afrikai harcos. Faragott jade kő szobor 27 cm 3215650
12390
488
Afrikai groteszk alak. Ébenfa szobor talpazata ragasztott 28 cm 3351090
12391
488
24000
Bory Jenő (1879-1959): Női büszt, jelzett, sérüléssel, m: 19 cm 3345331
12392
488
50000
Eskulits Tamás (1947- ): Turgenyev. Jelzett, Öntött bronz, plasztika 31x22 cm 3345318
12393
488
Tóth Valéria (1943- ): Akt lepedővel .terrakotta, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 3345316
12394
488
Gömbös László (1926-): Barátnők. Terrakotta jelzett, hibátlan, m:30 cm 3345311
12395
488
Pál Mihály, ifj. (1936?2023) : Akt labdával. Bronzírozott műgyanta. Jelzett, hibátlan 23x21 cm 3342145
12396
488
60000
Kopits János (1877-1944): Női büszt. Ebonizált fa talapzaton, jelzett: KOPITS 909., m: 35 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3350435
12397
488
2 darab operarészlet. Bronzírozott fém, dekoratív fa keretben, 21x15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft