Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 78

FT jelzéssel: Mártír emlékmű. Patinázott bronz. Gránit alapon. 21 cm
12386.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

12387.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Afrikai nő. Faragott keményfa, kopással, m: 23 cm
12388.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

Afrikai harcos. Faragott jade kő szobor 27 cm
12389.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Afrikai groteszk alak. Ébenfa szobor talpazata ragasztott 28 cm
12390.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Bory Jenő (1879-1959): Női büszt, jelzett, sérüléssel, m: 19 cm
12391.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
10

Eskulits Tamás (1947- ): Turgenyev. Jelzett, Öntött bronz, plasztika 31x22 cm
12392.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Tóth Valéria (1943- ): Akt lepedővel .terrakotta, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
12393.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Gömbös László (1926-): Barátnők. Terrakotta jelzett, hibátlan, m:30 cm
12394.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
11

Pál Mihály, ifj. (1936?2023) : Akt labdával. Bronzírozott műgyanta. Jelzett, hibátlan 23x21 cm
12395.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

12396.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

2 darab operarészlet. Bronzírozott fém, dekoratív fa keretben, 21x15 cm
12397.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft