Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 100

Vén Zoltán (1941-): In memoriam Johan... (erotikus kisgrafika). Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (40/120). 18,5x13 cm
11209.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Vincze László (1934-2020): Vackorfák, 1990. Linómetszet, papír. Jelzett, számozott (21/25). 15,5x14 cm
11210.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Vincze László (1934-2020): Vásárhelyi házak, 1993. Linómetszet, papír. Jelzett, számozott (15/25). 18x14 cm
11211.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Vén Zoltán (1941-): Tisztelet ES mesternek. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány EA jelzéssel. 15x11 cm
11212.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Vén Zoltán (1941-): Csendélet. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány EA jelzéssel. 14x9 cm
11213.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Fery Antal (1908-1994): Ex libris dr. Ladislaus Perlikovits (Liszt Ferenc arcképével). Klisé, papír, jelzett a klisén. Hátoldalán Fery Antal bélyegzőjével. Teteje kartonra kasírozva. d: 4 cm.
11214.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Fery Antal (1908-1994): Ex libris dr. Ladislaus Perlikovits (erotikus könyvjegy). Klisé, papír, jelzett a klisén. Teteje kartonra kasírozva. 6x2,5 cm.
11215.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Fery Antal (1908-1994): Ex libris dr. Ladislaus Perlikovits. Klisé, papír, jelzett a klisén. Hátoldalán Fery Antal bélyegzőjével. Teteje kartonra kasírozva. d: 5 cm.
11216.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Tsuguharu Foujita (1886-1968): Aktok, 2 db kartonra ragasztott fametszet, jelzés nélkül, 5,5×12 és 9×12,5 cm
11217.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Czirbusz László (-): Ex libris (biankó). Klisé, papír, jelzett a klisén. Teteje kartonra kasírozva. 8x7 cm
11218.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Csiby Mihály (1922-2016): Ex libris Keresi Ferenc. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten. 4,5x9 cm
11219.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Csányi Károly (1873-1955): Petrik Albert könyve (szecessziós ex libris). Klisé, papír, jelzett a klisén, kartonra kasírozva. 8x6 cm
11220.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft