Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 100
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3024491
11185
480
Ex libris - small-graphics
Conrad Gyula (1877-1959): Ex libris G.K. (Gutenberg Könyvkiadó). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 9,5×6 cm 3282455
11186
480
Ex libris - small-graphics
Clio jelzéssel, Ephraim Moses Lilien (1874-1925) után: Gulyás P. Dr. könyveiből (szecessziós ex libris). Klisé, papír, jelzett a klisén, hátoldalán apró felületi sérüléssel, 5,5x4 cm 3282450
11187
480
Ex libris - small-graphics
Buday György (1907-1990): Kozma György könyve (ex libris). Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 9x5 cm 3282446
11188
480
Ex libris - small-graphics
Buday György (1907-1990): Dr. Kozocsa Sándor könyve (ex libris). Fametszet, papír, jelzés nélkül, 6x5,5 cm 3282441
11189
480
Ex libris - small-graphics
Buday György (1907-1990): Leveldi Kozma Miklós könyve (ex libris). Fametszet, papír, jelzett a metszeten, hajtásnyommal, 10x9 cm 3282435
11190
480
Ex libris - small-graphics
Bottlik Tibor (1884-1974), Rozsnyay Kálmán (1874-1948) metszése: Schelling Kornél könyve (szecessziós ex libris). Klisé, papír, jelzett a klisén, kartonra kasírozva, 8,5x5 cm 3282431
11191
480
Ex libris - small-graphics
Bottlik Tibor (1884-1974), Rozsnyay Kálmán (1874-1948) metszése: Schelling Elemér-é (szecessziós ex libris). Klisé, papír, jelzett a klisén, kartonra kasírozva, 10x6 cm 3282428
11192
480
Ex libris - small-graphics
Bossányi József (1884-), 2 db mű egy paszpartuban: Ex libris Árthuri Káldor, 1904. Klisé, papír, jelzett a klisén, 7x9 (x2) cm 3278048
11193
480
Ex libris - small-graphics
Dinnyés Ferenc (1886-1958): Ex Libris, Dr. Lustig István könyve. Klisé, papír, jelzett a nyomaton, 8×6 cm 3278067
11194
480
Ex libris - small-graphics
cca 1915-20 Divéky József (1887-1951): Ex libris Joh. Kass jun., 1918 (erotikus könyvjegy). Rézkarc, papír, jelzett a karcon. 11x8 cm. 3278100
11195
480
Ex libris - small-graphics
Éder Gyula (1875-1945): Vastagh Gyula könyve, XX. sz. eleje. Klisé, papír, jelzett a klisén, 10×6 cm 3278094
11196
480
Ex libris - small-graphics
Drahos István (1895-1968): Ilonafai Klausz Gyula könyve, 1929 (art deco ex libris). Klisé, papír, jelzett a klisén, teteje kartonra kasírozva, 10×6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft