Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 100

Dinnyés Ferenc (1886-1958): Ex libris Sz. Rácz Mária (art deco könyvjegy). Vonalas klisé, papír, jelzett a klisén, 10,5x7 cm
11233.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Dinnyés Ferenc (1886-1958): Ex libris Villányiné Kiss Emilia (art deco könyvjegy). Klisé, papír, jelzett a klisén, 9x6,5 cm
11234.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Klf. alkotók (Simó Margit, Fritz Kühn, Maria Josefa Colom, stb.): 10 db ex libris (közte több erotikus), rézkarc, papír, részben jelzett, változó méretben
11235.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

10 db erotikus ex libris, klf. alkotók és technika, részben jelzett, 9x7 cm és 15x10 cm közötti méretben
11236.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ex libris és kisgrafika gyűjtemény, össz. több mint 60 db, magyar (König Róbert, Nagy László Lázár, Radványi R. Károly, Ürmös Péter, Várkonyi Károly stb.) és külföldi alkotók, közte néhány kiállítási meghívó és kézirat. Klf. technikák, papír, klf, méretekben. Érdekes, átnézésre érdemes anyag!
11237.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Sterbenz Károly (1901-1993): Ex libris Elizabeth Diamond. Rézkarc, papír, jelzett, 6×13,5 cm
11238.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Franz von Bayros (1866-1924): Udvarlás, nyomat, papír, paszpartuban, jelzett a nyomaton, 13×9 cm
11239.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Vegyes ex libris tétel, 22+15 db, különféle technikákkal, és különféle méretekben. Benne Ex libris Dr Rudolphus Schuster de Medgyes (rajta az erdélyi Medgyesi evangélikus templommal.)
11240.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

3 db selyemre és papírra készült rézkarc üdvözlőlap grafika. egyik Strebenz 12x9 cm, 9x5,5 cm
11241.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1970 "Épül az ország, épül Heves megye." Heves megyei városokat, helyszíneket (Eger, Noszvaj, Mátrafüred, Hatvan) bemutató grafikák. Eger, Heves Megyei Tanácsi Beruházó-Tervező-Kivitelező Vállalatok, 5 sztl. lev.+12 (rézkarcok, előttük feliratozott hártyapapírokkal) t. Kiadói haránt-alakú hevesi szőttes borítású egészvászon-kötés, benne PEVA könyvjelzővel, jó állapotban. Rézkarc, papír, részben (?) Veszprémi Endre (1925-2013) alkotásai, rézkarcok: 9,5×13 cm.
11242.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Józsa János (1936-2019): 7 db ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, jelzett a metszeten és/vagy pecséttel a hátoldalán. Klf. méretekben.
11243.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Németh Nándor (1910-1978): Ex libris Antal Lovash (olimpiai futó) és ex libris Dobóczky Imre. Klisé, papír, egyik jelzés nélkül, másik jelzett a nyomaton, 8×5 és 6x9 cm
11244.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft