Hajózás, Balaton

Tételek száma: 47

Balatoni Camping 1959. Bp.,1959., KÖZDOK. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. idegenforgalmi kiadvány. Benne a fontosabb balatoni vitorlástípusokkal. Kiadói papírkötés apó sérüléssel 59p.
17536.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Dr. Béll Béla és Dr. Takács Lajos (szerk.): A Balaton éghajlata. A Balaton térségének éghajlati jellegzetességei, hő- és vízháztartása, bioklímája. Bp., 1974. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17537.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Veréb vitorláshajó modell műhelyrajzok lapok
17538.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Lipták Gábor - Zákonyi Ferenc - Huba László: Balaton. Útikönyvek. Bp., 1963, Panoráma. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
17539.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1980 Balaton grafikus térképe német nyelven Cartographia 57x39 cm
17540.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1960 Balatonfüred, Tihany 3 db reklámos szalvéta
17541.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1934 Nord Deutscher Lloyd Bremen "Sierra Cordoba" hajóján tett utazás menükártyái, 9 db. + Verzeichnis der Teilnehmer. III. Nordkapfahrt 1934 mit dem Dampfer "Sierra Córdoba" vom 4. August bis 20. August.
17542.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

17543.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Keszthelyi emlék festett fadoboz. Kopással, 12x9x3 cm
17544.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1850 Budai és pesti gőzhajó menetrendek, kivágások kartonra ragasztva
17545.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1940 Norddeutscher Lloyd 2 db grafikus hajó menükártya
17546.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft