Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

10604.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

M. Tóth István (1922-2006), 2 db mű egy keretben: Balatonkenesei vitorlások. Akvarell, papír, mindkettő jelzett, üvegezett fakeretben, 17×25 (x2) cm
10605.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Mizser Pál (1941-2021): Radnóti emlékére ("Felemelkedő"), 1970-es évek. Plextol, farost, jelzés nélkül, hátoldalán Mizser Pál autográf feliratával, proveniencia: a művész hagyatéka, apró felületi sérülésekkel, 80x90 cm
10606.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

10607.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

10608.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

10609.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

10610.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

10611.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

10612.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

10613.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
343,75

Nádas Alexandra (1974-): Ablakok I., 1997-2004. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 16/22. 25x14,5 cm
10614.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

10615.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft