Festmények és grafikák Tételek száma: 929
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3197967
10580
472
Macskássy Izolda (1945-2021): Nő a tájban. Vegyes technika, selyem, jelzett. Üvegezett fakeretben. 33x20,5 cm 3194721
10581
472
Magén István (1950-): Az ellenség szeretete. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott 10/30, foltos, üvegezett fakeretben, 59,5x41,5 cm 3194727
10582
472
Magén István (1950-): A csernobili (...). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott 15/30, foltos, üvegezett fakeretben, 59x41,5 cm 3201465
10583
472
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45x34 cm a szélén, képet nem érő szakadással / screenprint on paper, artist"s proof, signed 3201462
10584
472
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40). 45,5x34 cm A kép közepén kis sérüléssel 3147963
10585
472
Macskássy Izolda (1945-2021): Berzsenyi Dániel. Vegyes technika, selyem, jelzett. Kiss Dénes (1936-2013) József Attila-díjas író, költő, műfordítónak ajánlva. Fakeretben. 34x21,5 cm 3199469
10586
472
11000
Munkácsy Mihály (1844-1900): Konyhában, rézkarc, papír, jelzett a karcon, foltos, 20×26 cm 3093500
10587
472
44000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45×34 cm / screenprint on paper, artist"s proof, signed 3183510
10588
472
32000
Mokos József (1892-1972): Bódvarákói rét. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 42x46 cm. 3184342
10589
472
50000
Mokos József (1892-1972): Esteledik a Comói-tó partján. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 44x33 cm. 2985834
10590
472
24000
Máthé István (1922-): Vigh Márton háza (Erdély). Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, fakeretben, 36x43 cm 3028716
10591
472
30000
Mohácsy Á Győző (1902-1962): Vásári sokadalom. Tempera, farost, jelzés nélkül, hátoldalán Mohácsy Á Győző hagyatéki bélyegzővel üvegezett fa keretben, 54x65 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft