Festmények és grafikák Tételek száma: 929
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3136536
10628
472
60000
Nagy Gyula (1922-1966): Téli séta. olaj, vászon, jjl: Nagy Gy. 70x100 cm, keretezett, kereten kis sérülés, vászon feszítést igényel. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3136578
10629
472
90000
Nagy Imre László (1928-1997): Tihany. Tempera, papír, jbl.: Nagy I L 56 Tihany. 37,5x48,5 cm. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 3185235
10630
472
Nyergesi János (1895-1982): Dunapart, 1910. Szén, papír, jelezve balra lent. 21x29,5 cm. 3199639
10631
472
Nyári Lóránt (1928-1982): Gyökerek. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 39x29 cm 2950009
10632
472
Nolipa István Pál (1907-1986): Éljen a köztársaság (Május elsejei felvonulás), 1946. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Lap széle kissé sérült. 50x65 cm 2950073
10633
472
Nolipa István Pál (1907-1986): Kilátó, 1944. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kissé foltos. 38x27,5 cm 2971859
10634
472
24000
Nolipa István Pál (1907-1986): Csepel (vázlat), 1945. Olaj, karton. Jelzés nélkül, jobbra lent autográf felirattal. Apró felületi sérülésekkel. Hátoldalán vázlat. 22x35 cm 2949889
10635
472
Nolipa István Pál (1907-1986): Tüntetés a Petőfi szobornál, Budapesten. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Feltekerve, sérült. 39,5x66 cm 3134642
10636
472
2200
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Vízpart. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 6x8 cm 3055426
10637
472
2200
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Vízparti táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 22,5x13,5 cm 3038442
10638
472
2200
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőszéle. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 26,5x18 cm 3134272
10639
472
Nádas Alexandra (1974-): Alföldi tanyák, 2001. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 2/13. 27x20,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft