Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

10869.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
234,38

Udvary Pál (1900-1987): Velence. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 48x33 cm
10870.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

10871.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

10872.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10873.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Urbán Sándor (1965-): Balfi memento, 1944. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 40×65 cm
10874.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Urbán Sándor (1965-): Erdélyi házikó. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 40×50 cm
10875.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

10876.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

10877.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Veress Elemér (1876-1959): Téli táj, Szeged, 1942. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 35×27,5 cm
10878.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

10879.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75
10

10880.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
203,13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft