Festmények és grafikák Tételek száma: 929
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3171070
10712
472
Rippl-Rónai József (1861-1927): Akt. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 23×5 cm 3128469
10713
472
Rippl-Rónai József (1861-1927): Fenella és Rippl bácsi. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 16×22 cm 3199441
10714
472
Rippl-Rónai József (1861-1927): Zongoránál, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 17×24 cm 3068843
10715
472
Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Akvarell, papír, jelzett, lap teteje kissé sérült, 40x30 cm 3178510
10716
472
Angelo Ranzi (1930-2019): Villa. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap alja foltos, 18x25 cm 3068837
10717
472
Rácz András (1926-2013): Kompozíció kékkel. Akvarell, papír, jelzett, 29,5x36,5 cm 3184383
10718
472
Somfai Rezső (1932-2023): Hasadék (levelezőlap), 1980. Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatva. Pesti Műhely nyomása. 14x10,5 cm. 3168309
10719
472
Albert Schumacher (?-?): Essling a. Neckar, ceruza, papír, jelzett, foltos, 26x19 cm 3199054
10720
472
Friedrich Schick (1902-1976). Lipcsei részlet (Leipzig). Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 17x14 cm 3070119
10721
472
14000
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Magazin lap II. Nyomat, papír. Jelzett. Számozott (150/76). Hátoldalán a művész bélyegzőjével és autográf feliratával. 30x42 cm 3193997
10722
472
Stettner Béla (1928-1984): Egy ember szól, de milliók nevében. Rézkarc, papír, jelzett. 19,5x30 cm 3154458
10723
472
24000
Sashegyi Kálmán, Vodicai (1886-1940): Vadász puskával. Olaj, vászon, jelzett. Javított. Fakeretben, 72×98 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft