Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom Tételek száma: 49
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3184853
20675
470
Books: Tales
Selma Lagerlöf: Csodálatos utazás. (Nils Holgersson.) Ford.: Kállay Miklós. Róna Emy rajzaival. Bp.,[1949], Athenaeum, 448+2 p. + 2 (színes képtáblák) t. Oldalszámozáson belül szövegközi és egész oldalas grafikákkal gazdagon illusztrált kötet. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, ajándékozási sorokkal, kopottas állapotban. 3177738
20676
470
Books: Tales
Forrás könyvkiadó mesekönyv sorozata 5 kötete: Ezeregyéjszaka. Bp,[1935], Tolnai, 124+4 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, Forrás Rt.-kötés, kopott borítóval, laza, sérült kötéssel, egy lap szélén sérüléssel.; Nagyanyó meséi. Ford.: Győry Ilona. Bp,[1935], Tolnai, 120 p. Szövegközti fekete-fehér rajzokkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, Forrás Rt-kötés, kissé kopott borítóval, foltos.; Csitri Erzsi és egyéb elbeszélések. Átdolgozta: Győri Ilona. Bp.,[1942], Tolnai, 125+3 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. A borító K. Sávely Dezső (1868-1938) festőművész munkája. Kiadói félvászon-kötés, Forrás Rt.-kötés, kissé kopott borítóval, foltos. Bechstein meséi. Ford.: Dávid Margit. Bp.,[1935],Forrás, 122+6 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. A borító K. Sávely Dezső (1868-1938) festőművész munkája. Kiadói kartonált papírkötés, Forrás Rt-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos.; Hauff meséi. Ford.: Dávid Margit. Bp,[1935], Tolnai, 122+6 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, Forrás Rt-kötés, kissé kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel, javított kötéssel, foltos.; 3184416
20677
470
Books: Tales
Móra Ferenc: Dióbél királyfi és társai. (Az első táblán: Öreg diófák alatt). Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1934, Révai, 122+1 p. Újabb, átdolgozott kiadás. A borító Byssz Róbert munkája. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel. 3184197
20678
470
3800
Books: Tales
Grimm, Albert Ludwig: Märchen der Tausend und Einen Nacht für fie Jugend. Leipzig, Gebhardt's Verlag. Kiadói festett egészvászon kötés, gerinc szakadt, egy-két lapon szakadás, kopottas állapotban. 3184223
20679
470
Books: Tales
Petőfi Sándor: János vitéz. Magyar Kincsek I. Magyarkuti Béla rajzaival. Bp., Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, viseltes állapotban. 3184370
20680
470
4800
Books: Tales
Csendes Anna: Kirakós Mesekönyvek I. Kiraki-kaland boldogországban. Mallász Gitta rajzaival. Bp., én., Szikra-ny., 16 sztl. lev. Kiadói haránt-alakú félvászon-kötés, kopott borítókkal, a táblákon a papírborítás levált, a hátsó szennylap a hátsó táblához ragadt. 3177950
20681
470
Books: Tales
Gaal Mózes: Achilles haragja. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1927, Singer és Wolfner (Hornyánszky-ny.), 1 (színes) t.+ 99+(3) p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, az elülső szennylapon tulajdonosi névbejegyzéssel. 3180881
20682
470
Books: Tales
Híres mesék mesedoboz. 1-5 füzet. Saint-Antoine, 1993, Tormont. Kiadói papírmappában, kiadói papírkötések, kissé kopott borítókkal. 3180885
20683
470
Books: Tales
The Brothers Grimm Cinderella. Illustrated by Zsuzsa Füzesi. Adapted by Judith Sollosy. Bp., én., Forma-Art. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. 3184855
20684
470
Books: Tales
Amicis, Emondé de: Szív a gyermekek számára. Ford.: Radó Antal. Bp.,én., Franklin. Nyolcadik, teljes magyar kiadás. Félvászon kötés, kopottas állapotban. 3122867
20685
470
3800
Books: Tales
Mark Twain: Huckleberry Finn és Tom Sawyer kalandjai. Ford.: Koroknay István. Enyvvári Herbert rajzaival. Bp., [1936], Révai, 450 p. Első magyar kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapszélekkel. 3184316
20686
470
Books: Tales
Nagyapó mesefája. Bukarest, 1971, Ion Creanga Könyvkiadó. Félvászon kötés, gerinc szakadt, ajándékozási sorokkal, viseltes állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft