Csendes Anna: Kirakós Mesekönyvek I. Kiraki-kaland boldogországban. Mallász Gitta rajzaival. Bp., én., Szikra-ny., 16 sztl. lev. Kiadói haránt-alakú félvászon-kötés, kopott borítókkal, a táblákon a papírborítás levált, a hátsó szennylap a hátsó táblához ragadt.