Kerámiák Tételek száma: 267
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3101899
11546
469
4200
Art-ceramics
Német modern design váza. Jelzett, kis kopással, m: 18 cm 3023692
11547
469
3200
Art-ceramics
Galló türkizes mázú kerámia váza mázas kerámia Jelzett hibátlan 15 cm 3100611
11548
469
4600
Art-ceramics
Soholm dán retro váza. Mázas samottos kerámia, jelzett, m: 11 cm 3100608
11549
469
4200
Art-ceramics
Német retro kerámia váza, csurgatott mázzal, kis mázkopással, sorszámmal jelzett, m: 29,5 cm 3100615
11550
469
4200
Art-ceramics
Carlstens retro váza. Címkével jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm 3101882
11551
469
4200
Art-ceramics
Retro német narancsmázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 25 cm 3101886
11552
469
4200
Art-ceramics
Retro német geometrikus váza. Jelzett, kopással, m: 18 cm 3101904
11553
469
4200
Art-ceramics
Carstens retro kancsóváza. Jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm 3136009
11554
469
4200
Art-ceramics
Iparművész csíkos mázazású váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 30,5 cm 3131403
11555
469
4200
Art-ceramics
Retro német kerámia mécsestartó. Hibátlan, m: 20 cm 3133045
11556
469
Art-ceramics
Nő figurális kerámia süteményforma. Mázas kerámia, hibátlan, 35x18 cm 3122417
11557
469
3200
Art-ceramics
Gerzit original boroskancsó. Jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft