Kerámiák Tételek száma: 267
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3176582
11570
469
Art-ceramics
Turban német kézzel festett kerámia tányér jelzett, hibátlan d: 27 cm 3173602
11571
469
Art-ceramics
HL jelzéssel: Macska. Samottos kerámia, kézzel festett, 25 cm 3176586
11572
469
4600
Art-ceramics
Herbolheim német kézzel festett kerámia tál jelzett, hibátlan d: 34 cm 2887928
11573
469
Art-ceramics
Gránit 2 darab fajansz falitányér, kopásokkal, d: 18-22,5 cm 3151046
11574
469
Art-ceramics
Iparművész kerámia váza, MÁzas kerámia, jelzés nélkül, apró lepattanással 33 cm, 3095702
11575
469
Art-ceramics
Iparművészeti kerámia váza. Jelzett, kopással, m: 23 cm 3148699
11576
469
Art-ceramics
Népi ruhás lány alakos kerámia asztaldísz. Jelzett, kis kopással, m: 19,5 cm 3133087
11577
469
Art-ceramics
Pázmány 5 darab tálka, jelzett, kopással, d: 11 cm alatt 3169612
11578
469
Art-ceramics
Retro váza geometrikus mintával. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan m: 30 cm, 3169613
11579
469
Art-ceramics
Afrikai kerámia fali dísz. Mázas keráma, jelzés nélkül, hibátlan 25 cm 3171373
11580
469
Art-ceramics
Nőalakos butella. Jelzett, mázkopással, m: 23 cm 3170927
11581
469
Art-ceramics
Dél-Alföldi miskakancsós boros készlet, dobozában, m: 19,5 cm alatt Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft