Kerámiák Tételek száma: 267
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2787389
11510
469
3800
Art-ceramics
Régi fajansz tányér, korának megfelelő sérülésekkel, d: 20 cm 2787391
11511
469
3800
Art-ceramics
Régi fajansz tányér, korának megfelelő sérülésekkel, d: 20 cm 3094874
11512
469
Art-ceramics
Pillangós váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 27x25 cm 3014789
11513
469
3200
Art-ceramics
Retro ovális váza. Jelzés nélkül, mázas kőedény, 22x13x22 cm 3112774
11514
469
Art-ceramics
Kálmán Anikó, a művész hagyatékából: Kaspó. Csorgatott mázas, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm 3112786
11515
469
Art-ceramics
Kálmán Anikó, a művész hagyatékából: Sün figurális fogpiszkatartó. Jelzett, hibátlan, 8,5x7,5 cm 3113798
11516
469
4200
Art-ceramics
Retro német váza, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm 3112782
11517
469
Art-ceramics
Kálmán Anikó, a művész hagyatékából: hamuzó és gyertyatartó. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 10 cm, d: 15 cm 3119384
11518
469
4200
Art-ceramics
Mediterrán virágmintás gömbváza. Jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 3119374
11519
469
4800
Art-ceramics
Iparművész Kerámia vörösmázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 31,5 cm 3113211
11520
469
Art-ceramics
U.M. jelzéssel: Lány, virágcsokorral. Mázas keármia, jelzett, minimális lepattanásokkal 23x25 cm 3011281
11521
469
2200
Art-ceramics
Retro magyar iparművész váza, kis kopással, m: 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft