Könyvek: Történelem

Tételek száma: 370

Révai József: 48 útján. Bp., 1948., Szikra. Kiadói papírkötés, 3 lapon ceruzás aláhúzásokkal.
19704.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Surányi Lajos: Az uj szocialista munkaterv. [Bp.,1934.], Szerzői,(Kir. M. Egyetemi-ny.), 32 p. Kiadói papírkötés.
19705.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Andor Mihály: Szegény Micsinay, Egy besúgó élete. Pécs, 2011, Jelenkor. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
19706.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Borsi-Kálmán Béla: Ifj. Niamessny Mihály és a temesvári Levente-per (1919-1920). Bp., 2010, Helikon. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban.
19707.

Kikiáltási ár:
800 Ft

19708.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

19709.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Daxer György: A külföldi iskolalátogatás hatása a hazai protestáns nevelésügy fejlődésére kapcsolatban a hazai prot. gimnáziumok történetével. (1520-1790.) Békéscsaba, 1909, Békésmegyei Függetlenségi Könyvnyomda, 98 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.
19710.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19711.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19712.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Baráth Tibor: A történeti képkutatás kialakulása, jelen állása és magyar feladatai. Magyar Tanulmányok 4. sz. Bp, ,"Studium", 45 p. Kiadói kissé foltos papírkötés.
19713.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

19714.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Bibliographia Hungariae I. Historica. Berlin, 1923. Walter de Gruyter & Co. 318p. Korabeli aranyozott bordázott félbőr kötésben, gerincen kopással
19715.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft