Porcelán

Tételek száma: 342

4 darab kis porcelán, Zsolnay kulacs sérült, kutya, róka, kopással, m: 4-10 cm
11525.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

2 darab antik szószos edény, kézzel festett, egyiken repedéssel, d: 14 cm
11526.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Antik szecessziós váza, jelzett, kis kopással, m: 13 cm
11527.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Városképes váza, jelzett, kopással, m: 35 cm
11528.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Antik kávéházi kiöntő, jelzés nélkül, kopással, m: 15 cm
11529.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

2 db tányér Ditmar Urbach, Wilhemsburg. Mázas keménycserép, jelzett. kopással d: 24 cm
11530.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Karlsbad historizáló bonbonier, belsejében is jelenetes matricás díszítéssel, fedelében jelzett, kopással, d: 9,5 cm
11531.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Aquincum matyó nő. Jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
11532.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Aquincum Fertőd porcelán váza. Matricás, jelzett, minimális kopással. 16 cm
11533.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Hotesse gyümölcsmintás kínálótál. Jelzett, hibátlan, d: 26,5 cm
11534.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Gésamintás dísztál. Kína, XX. sz., jelzett, hibátlan, d: 26,5 cm
11535.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

11536.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft