Porcelán Tételek száma: 342
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3044062
11525
460
4 darab kis porcelán, Zsolnay kulacs sérült, kutya, róka, kopással, m: 4-10 cm 3065230
11526
460
2 darab antik szószos edény, kézzel festett, egyiken repedéssel, d: 14 cm 3065234
11527
460
Antik szecessziós váza, jelzett, kis kopással, m: 13 cm 3065218
11528
460
Városképes váza, jelzett, kopással, m: 35 cm 3065220
11529
460
Antik kávéházi kiöntő, jelzés nélkül, kopással, m: 15 cm 3063140
11530
460
2 db tányér Ditmar Urbach, Wilhemsburg. Mázas keménycserép, jelzett. kopással d: 24 cm 3062501
11531
460
Karlsbad historizáló bonbonier, belsejében is jelenetes matricás díszítéssel, fedelében jelzett, kopással, d: 9,5 cm 3043660
11532
460
Aquincum matyó nő. Jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm 2495004
11533
460
Aquincum Fertőd porcelán váza. Matricás, jelzett, minimális kopással. 16 cm 3048318
11534
460
Hotesse gyümölcsmintás kínálótál. Jelzett, hibátlan, d: 26,5 cm 3045895
11535
460
3200
Gésamintás dísztál. Kína, XX. sz., jelzett, hibátlan, d: 26,5 cm 3045833
11536
460
Porcelán szervírozótál. Német, XIX. sz vége, fülei lecsiszolva és bronz fogóval kiegészítve, sérüléssel, jelzett, 52x36 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft