Porcelán

Tételek száma: 342

11477.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

8 darabos porcelán tétel, ritkább darabokkal, közte szappantartó, mozsár, betegitató pohár, gyufagyújtó, egyik darab tejüveg. Jó állapotban, kopással, közte jelzettek.
11478.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Cero kacsapár. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, 14x9x11 cm
11479.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Aquincum támaszkodó akt. Jelzett, kis kopással, m: 22,5 cm
11480.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ilmenau kobaltkék váza. Jelzett, kopással, m: 16 cm
11481.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12 darabos antik japán porcelán tétel: teakiöntő, tányér, csészealjak, csészék. Klf jelzéssel, kis kopással, közte ritkább jelzésű darabok.
11482.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
29

Unterweissbach fedeles váza. Jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11483.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Pocelaine Fine de Bohéme csehszlovák historizáló dísztál. Jelzett, kis kopással, d: 25 cm
11484.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Bretagne francia kézzel festett csésze. Jelzett, kis kopással, m: 7 cm
11485.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Disney "Florida" bögre, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
11486.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1981, Diana Spencer és Károly herceg esküvője emlékbögre. Jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
11487.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Antik német porcelán vándorfiú. Jelzés nélkül, kis kopással, kézzel festett, m: 12,5 cm
11488.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft