Porcelán Tételek száma: 342
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2925377
11477
460
Szecessziós arany-kék teás készlet hiányos. Kiöntő, cukordoboz, 3 csésze, 3 nem hozzávaló aljjal. Jelzés nélkül, minimális kopással 2978397
11478
460
8 darabos porcelán tétel, ritkább darabokkal, közte szappantartó, mozsár, betegitató pohár, gyufagyújtó, egyik darab tejüveg. Jó állapotban, kopással, közte jelzettek. 3079067
11479
460
Cero kacsapár. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, 14x9x11 cm 3079075
11480
460
Aquincum támaszkodó akt. Jelzett, kis kopással, m: 22,5 cm 3081473
11481
460
Ilmenau kobaltkék váza. Jelzett, kopással, m: 16 cm 3083587
11482
460
12 darabos antik japán porcelán tétel: teakiöntő, tányér, csészealjak, csészék. Klf jelzéssel, kis kopással, közte ritkább jelzésű darabok. 3080425
11483
460
Unterweissbach fedeles váza. Jelzett, hibátlan, m: 25 cm 3083635
11484
460
Pocelaine Fine de Bohéme csehszlovák historizáló dísztál. Jelzett, kis kopással, d: 25 cm 3083630
11485
460
Bretagne francia kézzel festett csésze. Jelzett, kis kopással, m: 7 cm 3083602
11486
460
Disney "Florida" bögre, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm 3083600
11487
460
1981, Diana Spencer és Károly herceg esküvője emlékbögre. Jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm 3083537
11488
460
Antik német porcelán vándorfiú. Jelzés nélkül, kis kopással, kézzel festett, m: 12,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft