Porcelán

Tételek száma: 342

cca 1900, német, figurális ibolyaváza, sérült, m: 11,5 cm
11501.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Kislány báránnyal. Német, cca 1925, ragasztott, m: 13 cm
11502.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kegytárgy váza. Osztrák, cca 1900, kopással, m: 14,5 cm
11503.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Delft korsó. Jelzett, kis kopással, m: 12,5 cm
11504.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Portugál pitesütő edény, mázas porcelán, jelzéssel, kis kopottsággal, d: 26,5 cm
11505.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Satsuma bonbonier. Jelzett, kis kopással, d: 13,5 cm
11506.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kőműves férfi. Szocreál kerámia figura, jelzés nélkül, hibátlan, m: 14,5 m
11507.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9

3 db Rosenthal porcelán süteményes tányér. Matricás, jelzett, kis kopással d: 17 cm
11508.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Porcelán agár. Jelzett, hibátlan (tűzhibával), m: 16 cm
11509.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ens pingvin. Jelzett, kis kopással, m: 11 cm
11510.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
14

Antik német betegitató pohár. Jelzéssel (sorszám), alján kis kopással, h: 14 cm, m: 7 cm
11511.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Porcelán butykos, fácán mintával díszítve. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11512.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft