Porcelán Tételek száma: 342
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3084404
11501
460
cca 1900, német, figurális ibolyaváza, sérült, m: 11,5 cm 3085784
11502
460
Kislány báránnyal. Német, cca 1925, ragasztott, m: 13 cm 3086035
11503
460
Kegytárgy váza. Osztrák, cca 1900, kopással, m: 14,5 cm 3081322
11504
460
Delft korsó. Jelzett, kis kopással, m: 12,5 cm 3088449
11505
460
Portugál pitesütő edény, mázas porcelán, jelzéssel, kis kopottsággal, d: 26,5 cm 3087021
11506
460
Satsuma bonbonier. Jelzett, kis kopással, d: 13,5 cm 3087242
11507
460
Kőműves férfi. Szocreál kerámia figura, jelzés nélkül, hibátlan, m: 14,5 m 3081139
11508
460
3 db Rosenthal porcelán süteményes tányér. Matricás, jelzett, kis kopással d: 17 cm 3087744
11509
460
Porcelán agár. Jelzett, hibátlan (tűzhibával), m: 16 cm 3087747
11510
460
Ens pingvin. Jelzett, kis kopással, m: 11 cm 3088084
11511
460
Antik német betegitató pohár. Jelzéssel (sorszám), alján kis kopással, h: 14 cm, m: 7 cm 3087906
11512
460
2200
Porcelán butykos, fácán mintával díszítve. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft