Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 185

31707.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1935. "K.M.Y.C. (Királyi Magyar Yacht Club) - V - B-Füred 1935 Aug. 19." zománcbetétes bronz hajós sport díj V. helyezésért, sarkain lyukakkal rögzítéshez (61x101mm) T:AU,XF patina
31708.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

31709.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1935. "DSK I. 1935" bronz tenisz díjplakett (54x79mm) T:AU,XF
31710.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1935. "Koppányszántó 1935. VI. egyéni II. díj" aranyozott fém díjérem "Huguenin" gyártói jelzéssel és "METAL" fémjellel, szalagon, "ARKANZAS" dísztokban T:AU
31711.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

31712.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

1936. "Dr. Kende Arthur vándordíj védő" bronz díjplakett (81x56mm) T:XF
31713.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

31714.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

31715.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1937. "ABIT - FBSK - III. 1937" egyoldalas bronz tenisz plakett. Szign.: PJ (73x109mm) T:AU,XF patina
31716.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1937. "MABI SE verseny 1937 III. díj" bronz tenisz díjplakett (39x59mm) T:AU
31717.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1938. "MOVE (Magyar Véderő Egylet) Országos Elnökség - Érdemért 1938" bronz tenisz díjplakett ezüstözött betéttel (60x85mm) T:AU,XF
31718.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft