Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 185
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2912197
31683
454
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1925. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1925 I." bronz emlékplakett (98x65mm) T:XF 3027827
31684
454
Numizmatika
1926. "Budapest Székesfővárosi Levente Egyesületek" bronz díjérem, füllel, hátoldalán "X. ker. Levente verseny - 1926. V. 29.". Szign.: Boskol L. (41mm) T:AU,XF 2912189
31685
454
Numizmatika
1926. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1926. okt. 6." bronz emlékplakett (97x64mm) T:XF 3027651
31686
454
Numizmatika
1927. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1927. október 6." bronzozott fém sport emlékplakett (99x66mm) T:XF 2798928
31687
454
Numizmatika
Sződy Szilárd (1878-1939) 1928. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907 / Bajnoki Érem" bronz díjérem, hátoldalon "Műlesiklás 1940 III" gravírozással (40,5mm) + 1963. "1963 ápr. 4. III." lövész díjérem T:2 patina, korrózió 3028853
31688
454
Numizmatika
1928. "Nemzeti Lovarda Carousselje 1928. febr. 11-12. / A legkiválóbb műlovarnőnek" ezüstözött fém emlékmedál, füllel (24mm) T:AU 3010581
31689
454
Numizmatika
1929. "A szabad nagykunok kerületének czímere - Nagykun viadal 1929 - Az érdem jeléül" jelzett Ag lemezplakett "HP" gyártói jelzéssel (0.750/56x71mm) márvány posztamensen (71x80x19mm) T:AU,XF patina 3027643
31690
454
Numizmatika
1929. "Zrínyi Akadémia Sport Egylete" ezüstözött bronz díjérem, hátoldalon "100m gyorsúszás I. 200m gyorsúszás I." gravírozással (40mm) T:XF 3026579
31691
454
Numizmatika
~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel, szalaggal (40mm) T:XF,VF kopott ezüstözés 2969955
31692
454
Numizmatika
~1930. "Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége versenydíja / Dulce et decorum est pro patria mori" aranyozott bronz irredenta díjérem arany fokozata füllel (30mm) T:AU 3025297
31693
454
Numizmatika
~1930. "Magyar Athletikai Club / MAC" ezüstözött bronz díjérem (36mm) T:AU,XF patina 3027675
31694
454
Numizmatika
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) ~1930. "Budapesti Korcsolyázó Egylet - Alakult 1869" kétoldalas bronz emlékérem füllel (36x36mm) T:XF kis patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft