Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 185

31683.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1926. "Budapest Székesfővárosi Levente Egyesületek" bronz díjérem, füllel, hátoldalán "X. ker. Levente verseny - 1926. V. 29.". Szign.: Boskol L. (41mm) T:AU,XF
31684.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1926. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1926. okt. 6." bronz emlékplakett (97x64mm) T:XF
31685.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1927. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1927. október 6." bronzozott fém sport emlékplakett (99x66mm) T:XF
31686.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

31687.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1928. "Nemzeti Lovarda Carousselje 1928. febr. 11-12. / A legkiválóbb műlovarnőnek" ezüstözött fém emlékmedál, füllel (24mm) T:AU
31688.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1929. "A szabad nagykunok kerületének czímere - Nagykun viadal 1929 - Az érdem jeléül" jelzett Ag lemezplakett "HP" gyártói jelzéssel (0.750/56x71mm) márvány posztamensen (71x80x19mm) T:AU,XF patina
31689.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1929. "Zrínyi Akadémia Sport Egylete" ezüstözött bronz díjérem, hátoldalon "100m gyorsúszás I. 200m gyorsúszás I." gravírozással (40mm) T:XF
31690.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

31691.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

~1930. "Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége versenydíja / Dulce et decorum est pro patria mori" aranyozott bronz irredenta díjérem arany fokozata füllel (30mm) T:AU
31692.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

~1930. "Magyar Athletikai Club / MAC" ezüstözött bronz díjérem (36mm) T:AU,XF patina
31693.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) ~1930. "Budapesti Korcsolyázó Egylet - Alakult 1869" kétoldalas bronz emlékérem füllel (36x36mm) T:XF kis patina
31694.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft