Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 185
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2826078
31755
454
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1954. "XII. Nyári Főiskolai Világbajnokság Budapest" fém emlékplakett (65x40mm) T:2,2- patina 2810360
31756
454
Numizmatika
1954. "Dózsa jó munkáért 1954." emlékplakett márványlapon (220x160mm) T:2 kis kopások 3024900
31757
454
Numizmatika
1955. "100. Ausztria-Magyarország Labdarúgó Mérkőzés / Budapest 1955" kétoldalas Al emlékérem (62mm) T:AU karc 2999182
31758
454
Numizmatika
1959. "Postás SE 60 - 1899-1959" aranyozott, zománcozott bronz plakett márvány talapzaton (talapzat:120x85x26mm) T:XF a márvány pár helyen sérült 2972502
31759
454
Numizmatika
1960. "Kerékpár BM Bajnokság Országos Döntő 1960 - Női csapat I. helyezett" fém díjplakett, eredeti tokban + 1960. "BM Országos Döntő Női csapat" sport emlékérem mellszalagon T:AU,XF 2931880
31760
454
Numizmatika
~1960. "Kiváló szervező munkáért" öntött bronz plakett (90x120mm) fa talapzaton (143x210mm) T:XF 2832159
31761
454
Numizmatika
~1960-1970. "XXII. Ker. Kiváló Sport Munkáért" zománcozott emléktábla (160x110mm) T:2 kis zománckopások 2968215
31762
454
Numizmatika
~1960-1970. "Edzett ifjúságért" műgyantás, festett Al kitűző (32mm) T:XF 2827976
31763
454
Numizmatika
1962. "KATE 1962" zománcozott fém turista jelvény T:2 2952513
31764
454
Numizmatika
1963. "Magyar Népköztársaság Bajnokságai - III. Alpesi összetett." kétoldalas, zománcozott bronz díjérem eredeti tokban (30mm) T:AU 2928632
31765
454
Numizmatika
1965. "Universiade Budapest" műgyantás fém jelvény (20x15mm) T:AU 2932352
31766
454
Numizmatika
Renner Kálmán (1927-1994) 1965. "Nemzetközi Lovasmérkőzés Sopron" bronz emlékplakett eredeti, kopottas tokban (100x98mm) T:AU Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft