3 db irodalmi válogatás: Kóbor Tamás: Az élet ára, Budapest én., A Magyar kereskedelmi közlöny hírlap-és könyvkiadó-vállalat., vászonkötés.; Claude Farrére: Egy ember aki ölt. Budapest, én., A Magyar kereskedelmi közlöny hírlap-és könyvkiadó-vállalat., vászonkötés.; Vértesi Arnold: Az élet betege.,Budapest, én., A Magyar kereskedelmi közlöny hírlap-és könyvkiadó-vállalat., vászonkötés.
Színe-Java sorozat 16 füzete: Ízletes, nem hízlaló ételek; Ételek, ízek, fűszerek; Mindennapi szépségápolás; Nagytakarítás-nagymosás; A lakás növényei; Az öltözködés titkai; stb. Bp., 1968-1974, Minerva. Kiadói tűzött papírkötés, vegyes állapotban.
3 db Havas Zsuzsa könyvtárából jelzett könyv: Levelek a francia forradalomból, Illyés Gyula Hunok Párisban, Természet és társadalom A szocializmus. 1919. Bp