Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 278

Kónya Lajos: Fények a Dunán. (Bp., 1950), Athenaeum, 91 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, koszos, a könyvtesttől elvált borítóval, kis lapszéli ázásnyomokkal.
19070.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Bán Aladár: Felhők és sugarak. Költemények. Bp., 1911, Rákosi Jenő. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, Leszik Károly-kötés, foltos borítóval, tulajdonosi bejegyzésekkel.
19071.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

re : 35. Harmincöt éves a Rajk László Szakkollégium 2000-2004. Szerk.: Jánka Adrienn és Szolnoki Pálma. Bp., 2004, Rajk László Szakkollégium. Kiadói papírkötés.
19072.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1942 Zilahy Lajos: Ami a romok alatt s ami a romok felett van, írta: - -. Híd különszám, 1942. szept. 15. III. évfolyam 28. szám, Főszerk.: Zilahy Lajos. Bp., Athenaeum, hajtott,kis szakadásokkal, 16p
19073.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Waldbauer Ilona: Adalékok Fr[iedrich] Th[eodor] Vischer ,,Auch Einer" czimü regényének genetikájához és az én-regény elméletéhez. Bölcsészetdoktori értekezés a német irodalomtörténetből. Bp., 1912, (Hazai Hírlapkiadó Rt.), 72 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, javított gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel. Ritka!
19074.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

19075.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Marosi Ildikó: Kis/Nyirő/Könyv. Úz Bence esetei. Csíkszereda, 2003, Pallas-Akadémia. Kiadói papírkötés, ragasztott gerinccel.
19076.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Főhadnagy Fazekas úrhoz. Csokonai-versek. Józsa János, Menyhárt József, Móré Mihály, Révész Napsugár és Szabó László illusztrációival. Debrecen, 1973, Megyei Városi Tanács. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, az előzéklapon dedikációval (?). Megjelent 2000 példányban.
19077.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

19078.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

19079.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Horatius összes művei. Ford.: Bede Anna. Bp., 1989., Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19080.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

19081.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft