Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 278

Roxi József: Kirakat. Budapest, 1941, Unitas kiadás. Illusztrált kiadói papír kötésben, sérült gerinccel, kissé foltos borítóval,
19118.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Szomory Dezső: Takáts Alice. Színmű 3 felvonásban.   Bp., (1930.) Athenaeum. 83 l. Első kiadás! Kiadói, sérült papírborítóval
19119.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Edgar Wallace: Sanders a folyam ura. Afrikai történetek. Bp., é.n. Palladis. Kiadói vászonkötésben, sérült gerinccel
19120.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Turóczi-Trostler József: [...] Históriák és mesés fabulák [...]. Gyoma, 1939, Kner Izidor. Kiadói papírkötés. kopottas állapotban.
19121.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

19122.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

19123.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

19124.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

19125.

Kikiáltási ár:
400 Ft
1,08
1,25

1835 Tudománytár. Hetedik kötet. [II. évf. III. szám.] Közre bocsájtja a Magyar Tudós Társaság. Szerk.: Schedl Ferencz. [Toldy Ferenc.] Buda, ,M. Kir. Egyetem' betűivel, 3-274+X p. Kiadói papír védőborítóban, szakadt borítóval, a címlap és tartalomjegyzék hiányzik, foltos.
19128.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Illés Endre: A só íze. A szerző, Illés Endre (1902-1986) író által DEDIKÁLT példány. Bp., 1976, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19129.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Conan Doyle, Arthur: Bernac nagybácsi. Bp., é.n., Légrády, (2)+154+(2) p. Negyedik kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, néhány a fűzéstől elváló lappal.
19130.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

19132.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft