Kerámiák

Tételek száma: 143

FA jelzéssel: tigris mázas tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12x21 cm
11024.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Király Károly: Retro asztaldísz, hibátlan, jelzett, 12x12x5 cm
11025.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Király Károly: Retro váza, hibátlan, jelzett, m: 17 cm
11026.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Szombathy Zsuzsa: Mázas kerámia díszváza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm
11027.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

HJ jelzéssel: Iluska. Kerámia, Kis kopással d:20 cm
11028.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

M jelzéssel: Retró kerámia tál, hibátlan, d: 24 cm
11029.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Fodor Ilda (1959-): Retro váza. Mázas kerámia, jelzéssel, hibátlan, m: 19 cm
11030.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

11031.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Komlós vadász a nyúllal, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással 15x17 cm
11032.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Török László Mezőtúr kerámia váza, jelzéssel, kopásokkal, m: 28,5 cm
11033.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

11034.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Gy jelzéssel: Retró kerámia tál, mázhibával, lepattanással, d: 20 cm
11035.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft