Kerámiák

Tételek száma: 143

Tófej kerámia kancsó Mázas kerámia, jelzett. belül mázrepedésekkel 27 cm
11132.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Jelzett iparművész fatörzs mintás váza. Kézzel festett, jelzett, alján kis lepattanással 35 cm
11133.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Zöld mázas kerámia méztartó fa adagolóval, kis kopásnyomokkal, m: 12 cm
11134.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kékmázas kerámia kaspó, jelzéssel, d: 22 cm, m: 14,5 cm
11135.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Őzek mintás falitál, jelzéssel, kopással, d: 18 cm
11136.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Hódmezővásárhelyi retró váza, mázas kerámia, jelzés nélkül, kis kopással, m: 22 cm
11137.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Antik kerámia padlóváza, számmal jelezve, kopásokkal, m: 34 cm
11138.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

11139.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

11140.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Tófej váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 27,5 cm
11141.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Jelzés nélkül: Bonbonniere. Mázas kerámia, kézzel festett, apró mázhibákkal, m: 16 cm
11142.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft