Kerámiák Tételek száma: 143
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2650334
11012
449
Art-ceramics
Gál Béla: Csacsi. Kerámia, jelzés nélkül. Kopásnyomokkal, m: 14,5 cm 2981145
11013
449
15000
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-): Tulipános lány. Mázas kerámia. Jelzett. minimális csorbákkal. m: 22 cm 2984329
11014
449
7500
Art-ceramics
Gorka Géza iparművészeti kerámia váza, címkével jelzett, oldalán pattanással, m: 24 cm 2983791
11015
449
Art-ceramics
Vén Edit (1937-): Arc. Mázas kerámia fali plakett folyófű kiegészítéssel, jelzéssel, minimális kopottsággal, 18x18 cm 2887075
11016
449
Art-ceramics
Laborcz Mónika (1941-): Retro iparművész váza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm 2956600
11017
449
Art-ceramics
Kornfeld János: Ikebana, mázas kerámia, jelzett, kis kopással, h: 33,5 cm 2683301
11018
449
Art-ceramics
B. Várdeák Ildikó: Kerámia tál, hólyagos mázzal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22 cm 2981143
11019
449
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-2017): Kislány, mázas kerámia, hibátlan, jelzett, m: 21cm 2983797
11020
449
Art-ceramics
Balássy Éva: Ikonterv. Mázas kerámia, jelzéssel, minimális kopottsággal, 19x13,5 cm 2977504
11021
449
4400
Art-ceramics
Király mázas kerámia gyertyatartó. Jelzett, hibátlan 22x12 cm 2978355
11022
449
Art-ceramics
Világhy Árpád (1960). Levél alapformából kiinduló levélmintás váza. Jelzéssel, hibátlan, m: 27,5 cm 2982690
11023
449
Art-ceramics
Szarka Tamás (1956-) Kagyló figurás tároló. Türkiz mázzal festett formába öntött fajansz, jelzéssel, hibátlan, m: 17,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft