Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 238

Franciaország ~1910-1920. "Gallia" jelzetlen Ag? jelvény (tű bronz) (br. 7g). Szign.: Becker (26mm) + Ausztria DN "Tirol" bronz jelvény (32mm) T:XF France ~1910-1920. "Gallia" Ag badge without hallmark? (needle is bronze) (br. 7g) + Austria ND "Tirol" bronze badge (32mm) + Austria ND "Tirol" bronze badge (32mm) C:XF
33248.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

33249.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

33250.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Írország DN "Ír zarándoklat" zománcozott bronz jelvény (30mm) T:1- Ireland ND "Irish pilgrimage" enamelled bronze badge (30mm) C:AU
33251.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kanada 1916. "A Makkabeusok Lovagjai" zománcozott, jelzett Au szabadkőműves jelvény "NECO" gyártói jelzéssel, függőn "W. M. BULLES" és hátlapon "Presented by Liberty Tent No. 5." gravírozással, bronz tűvel, hiányos (br.: 14,05g/0.585) T:XF apró zománchiba Canada 1916. "Knigths of the Maccabees" enamelled, hallmarked Au freemason badge with makers mark "NECO", on the hanger with "W. M. BULLES" and ont he back with "Presented by Liberty Tent No. 5." engraving, with bronze needle, with incomplete (br.: 14,05g/0.585) C:XF tiny enamel error
33252.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
203,13

33253.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Lengyelország 2006. "Júniusi poznańi felkelés 1956" ezüstpatinázott kitüntetés mellszalagon (43x43mm) + rajta aranyozott, zománcos "Lengyel lobogó" jelvény (12x12mm) T:1 Poland 2006. "Powstanie Poznanskiego Czerwca 1956" silver patina decoration on ribbon (43x43mm) + "Polish Flag" gilded, enamelled badge 12x12mm) C:UNC
33254.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Nagy-Britannia DN "Pro Deo Et Pro De Ipara Et Ecclesia Katolikus Szövetség" zománcozott fém jelvény "H.W. Miller" gyártói jelzéssel (28x34mm) T:AU United Kingdom ND "Pro Deo Et Pro De Ipara Et Ecclesia Catholic Association" enamelled metal badge with "H.W. Miller" maker's mark (28x34mm) C:AU
33255.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

33256.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

33257.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

33258.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Olaszország DN "Lloyd Triestino" zománcozott bronz jelvény (18x21mm) T:AU
33259.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft