https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 238

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Románia ~1960. "A szocialista verseny vezető szövetkezete" aranyozott, zománcozott kitüntetés T:2 Romania ~1960. "Cooperator fruntas in intrecerea socialista" gilt, enamelled decoration C:XF
1
33260.

Románia ~1960. "A szocialista verseny vezető szövetkezete" aranyozott, zománcozott kitüntetés T:2 Romania ~1960. "Cooperator fruntas in intrecerea socialista" gilt, enamelled decoration C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Románia 1980. "Élen a haladásban" rátétes Al és zománcos tombak jelvény (42x42mm) T:1- Romania 1980. "Fruntaş În Întrecere" overlayed Al and enamelled tombak badge (42x42mm) C:AU
1
33261.

Románia 1980. "Élen a haladásban" rátétes Al és zománcos tombak jelvény (42x42mm) T:1- Romania 1980. "Fruntaş În Întrecere" overlayed Al and enamelled tombak badge (42x42mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Románia 1991. "Madarasi Hargita" festett, eloxált Al jelvény (30mm) + természetjáró zománcos tombak jelvény (22mm) T:2 sérült tű
1
33262.

Románia 1991. "Madarasi Hargita" festett, eloxált Al jelvény (30mm) + természetjáró zománcos tombak jelvény (22mm) T:2 sérült tű

 
Eladva
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Románia DN "FAR (Federatia Aeronautica Romana - Romániai Repülő Szövetség)" részben zománcozott jelvény (29x26mm) T:1-
1
33263.

Románia DN "FAR (Federatia Aeronautica Romana - Romániai Repülő Szövetség)" részben zománcozott jelvény (29x26mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Svájc 1929. "Augusztus 1. - nemzeti ünnep" fém jelvény "Huguenin Locle" gyártói jelzéssel. Szign.: Franz Wanger (27x35mm) T:AU Switzerland 1929. "1. August - 1 Aout - 1 Agosto 1929" metal badge with "Huguenin Locle" maker's mark. Sign.: Franz Wanger (35x27mm) C:AU
1
33264.

Svájc 1929. "Augusztus 1. - nemzeti ünnep" fém jelvény "Huguenin Locle" gyártói jelzéssel. Szign.: Franz Wanger (27x35mm) T:AU Switzerland 1929. "1. August - 1 Aout - 1 Agosto 1929" metal badge with "Huguenin Locle" maker's mark. Sign.: Franz Wanger (35x27mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Svájc ~1930. "Romont-i Szakszervezeti Kórus" részben zománcozott fém jelvény "Ch. Dubois Genéve" gyártói jelzéssel (30mm) T:AU pótolt tű? Switzerland ~1930. "Union Chorale Romont" partially enamelled metal badge with "Ch. Dubois Genéve" maker's mark (30mm) C:AU changed pin?
1
33265.

Svájc ~1930. "Romont-i Szakszervezeti Kórus" részben zománcozott fém jelvény "Ch. Dubois Genéve" gyártói jelzéssel (30mm) T:AU pótolt tű? Switzerland ~1930. "Union Chorale Romont" partially enamelled metal badge with "Ch. Dubois Genéve" maker's mark (30mm) C:AU changed pin?

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szlovákia 36xklf műgyantás városcímeres fém jelvény, , közte: Késmárk, Rózsahegy, Nyitra, Vágsellye, Tátralomnic, Rozsnyó, Galánta, Bajmóc T:1- Slovakia 36xdiff synthetic resin metal city badges, within: Kežmarok, Ružomberok, Nitra, Šaľa, Tatranská Lomnica, Galanta, Bojnice C:UNC-XF
1
33266.

Szlovákia 36xklf műgyantás városcímeres fém jelvény, , közte: Késmárk, Rózsahegy, Nyitra, Vágsellye, Tátralomnic, Rozsnyó, Galánta, Bajmóc T:1- Slovakia 36xdiff synthetic resin metal city badges, within: Kežmarok, Ružomberok, Nitra, Šaľa, Tatranská Lomnica, Galanta, Bojnice C:UNC-XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Szovjetunió 1947. "Moszkva alapításának 800. évfordulója, 1147-1947" kétoldalas Cu kitüntetés mellszalag nélkül (37mm) T:2- a fül letört, ph, karc, ü Soviet Union 1947. "In memory of the 800th Anniversary of Moscow, 1147-1947" two-sided Cu medal without ribbon (37mm) C:VF missing ear, edge error, scratch, ding
1
33267.

Szovjetunió 1947. "Moszkva alapításának 800. évfordulója, 1147-1947" kétoldalas Cu kitüntetés mellszalag nélkül (37mm) T:2- a fül letört, ph, karc, ü Soviet Union 1947. "In memory of the 800th Anniversary of Moscow, 1147-1947" two-sided Cu medal without ribbon (37mm) C:VF missing ear, edge error, scratch, ding

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szovjetunió 1956. "Szűzföldek Fejlesztéséért Érem" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon T:1 Soviet Union 1956. "Medal For the Development of Virgin Lands gilt metal medal with ribbon C:UNC
1
33268.

Szovjetunió 1956. "Szűzföldek Fejlesztéséért Érem" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon T:1 Soviet Union 1956. "Medal For the Development of Virgin Lands gilt metal medal with ribbon C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szovjetunió ~1990. "A 12. ötéves terv alatt végzett munkáért" Al jelvény kitöltetlen igazolvánnyal T:1 Soviet Union ~1990. "For Communist Labor during 12th Five-Year Plan" Al badge with unfilled document C:UNC
1
33269.

Szovjetunió ~1990. "A 12. ötéves terv alatt végzett munkáért" Al jelvény kitöltetlen igazolvánnyal T:1 Soviet Union ~1990. "For Communist Labor during 12th Five-Year Plan" Al badge with unfilled document C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szovjetunió DN "Moszkvai Egyetem Végzős jelvénye" aranyozott, zománcozott fém jelvény csavaros hátlappal, hátoldalán "Leningrádi Verde" gyártói jelzés (28x49mm) T:AU Soviet Union ND "Moscow University Graduation Badge" gilt, enamelled metal badge with screw back, with "Leningrad Mint" maker's mark on back (28x49mm) C:AU
1
33270.

Szovjetunió DN "Moszkvai Egyetem Végzős jelvénye" aranyozott, zománcozott fém jelvény csavaros hátlappal, hátoldalán "Leningrádi Verde" gyártói jelzés (28x49mm) T:AU Soviet Union ND "Moscow University Graduation Badge" gilt, enamelled metal badge with screw back, with "Leningrad Mint" maker's mark on back (28x49mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
5 darabos úttörő jelvény tétel közte "II Országos Úttörő Találkozó" Al jelvény félkészen leverve, de festés és szerelék nélkül, dobozban T:1,1-
1
33271.

5 darabos úttörő jelvény tétel közte "II Országos Úttörő Találkozó" Al jelvény félkészen leverve, de festés és szerelék nélkül, dobozban T:1,1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz