Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 238
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2911541
33176
444
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, igazolvánnyal, eredeti tokban T:UNC NMK 712. 2910614
33177
444
Numizmatika
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:UNC NMK 712. 2932303
33178
444
Numizmatika
~1970. "Magyar-Szovjet Baráti Társaság" műgyantás aranyozott jelvény (40mm) T:AU 2830701
33179
444
Numizmatika
~1970. "Szocialista brigád" arany fokozatú műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, tokban (27mm) + "A szövetkezeti ipar kiváló dolgozója" műgyantás, rátétes jelvény miniatűrrel, eredeti, hiányzó fedelű dobozban (40mm) T:1 sérült tokok 2928291
33180
444
Numizmatika
~1970-1980. "Kiváló Vasutas" műgyantás kitüntető jelvény, eredeti tokban (44x30mm) T:AU 2684585
33181
444
Numizmatika
~1970. "25 éves Tanácsi Munkáért" zománcozott fém kitüntető jelvény eredeti tokban T:1,1- 2912489
33182
444
Numizmatika
1970. "Bányász Szolgálati Érdemérem arany fokozata" műgyantás fém kitüntetés mellszalagon, adományozói lappal T:XF 2828619
33183
444
Numizmatika
~1970. "Váci Közgazdasági Szakközépiskola" zománcozott bronz iskolajelvény (38x34mm) T:1- hajlott tű 2910892
33184
444
Numizmatika
~1970-1980. "Spartacus - Kiváló Munkáért" zománcozott bronz jelvény (15x18,5mm) + "HUMAN Törzsgárda" zománcozott fém jelvény (21x16mm) T:XF 2830211
33185
444
Numizmatika
~1970-1980. "Szöv.Ipar Törzsgárda" műgyantás bronzlemez kitűző (22x20mm) T:1- 2828327
33186
444
Numizmatika
~1970-1980. "Vidámpark Törzsgárda" zománcozott kitüntető jelvény 10 év után (23x20mm) T:1- 2652221
33187
444
100
Numizmatika
~1970-1980. "UNION DE LA JEUNESSE COMMUNISTE HONGROISE (Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség)" francia nyelvű, zománcozott KISZ jelvény (25mm) T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft