Militária

Tételek száma: 100

33879.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1963-1989. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10, 15, 20, 25 év után, zománcozott fém kitüntetések, eredeti dísztokkal. A 25 éves Szolgálati Érdemérem adományozói okirattal + 1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, adományozói okirattal T:UNC,AU több tokon sérült zsanér
33880.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10, 15, 20, 25, 30, 35 és 40 év után, zománcozott fém kitüntetések, mellszalagon eredeti dísztokkal T:UNC,AU
33881.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
10

~1970. "KISZ - Szocialista Hazánkért" 3xklf műgyantás aranyozott fém és aranyozott fém jelvény T:XF
33882.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1971. "Katonai Főiskolák és Tanintézetek IV. Országos Fesztiválja - Szolnok 1971" egyoldalas bronz plakett tokban (109mm) T:1-,2 Hungary 1971. "4th National Festival of Military Colleges and Educational Institutes - Szolnok 1971" one-sided bronze plaque in hardcase (109mm) C:AU,XF
33883.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

~1975. Osztályos gépjárművezető (teherautó) zománcozott fém jelvény (4x) T:1-,2
33884.

Kikiáltási ár:
800 Ft

33885.

Kikiáltási ár:
800 Ft

~1975. Magyar Néphadsereg "Kiváló Hallgató 1" + "Élenjáró Hallgató 1" + "Élenjáró Hallgató 3" + "Kiváló Katona 1" rátétes, műgyantás bronz jelvények (41x28mm) + "A Magyar Néphadseregtől" ezüstözött, vert bronz érempár eredeti tokban (32mm) T:1-,2
33886.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1975. "6. Hadosztály találkozója Székesfehérvár 1945-1975" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (68mm) T:AU
33887.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1975. "Színjátszó csoportok és irodalmi színpadok Néphadsereg Fesztiválja 1977 - Eger" öntött bronz emlékérem, eredeti dísztokban (111mm) + 1977. "Színjátszó csoportok és irodalmi színpadok Néphadsereg Fesztiválja 1977 - Eger" öntött bronz emlékérem, eredeti dísztokban (111mm) + 1979. "Színjátszó csoportok és irodalmi színpadok Néphadsereg Fesztiválja 1977 - Eger" öntött Br emlékérem (113mm) + 1981. "Irodalmi színpadok és színjátszó csoportok néphadseregi bemutatója Eger 1981" bronz emlékplakett eredeti dísztokban (113mm) T:AU kis patina
33888.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

1975. "Katonai Főiskolák VI. Fesztiválja - Szolnok 1975" öntött bronz plakett dísztokban (110mm) + 1977. "Katonai Főiskolák VI. Fesztiválja - Szolnok 1975" öntött bronz plakett, hiányos dísztokban (110mm) T:AU,XF
33889.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1976. "Magyar Néphadsereg Folklór Fesztiválja - Mezőkövesd 1976" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (63x133mm) + 1980. "Magyar Néphadsereg Folklór Fesztiválja - Mezőkövesd 1980" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (131x57mm) T:AU
33890.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft