https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Militária

Tételek száma: 100

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Manno Miltiadesz (1879-1935) 1934. "Magyar Katonai Szemle" fém lemezérem fa posztamensen, gravírozott "LUDOVIKA AKADÉMIA II. 1935. ÉVI SPORTDÍJ" lapkával (51mm) T:AU
1
33855.

Manno Miltiadesz (1879-1935) 1934. "Magyar Katonai Szemle" fém lemezérem fa posztamensen, gravírozott "LUDOVIKA AKADÉMIA II. 1935. ÉVI SPORTDÍJ" lapkával (51mm) T:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
2
 
1934. "Horthy Miklós P.L.E. (Polgári Lövész Egyesület) 1934" bronz jelvény (18x18mm) T:2 Hungary 1934. "Horthy Miklós Civilian Rifle Association 1934" bronze badge C:XF
1
33856.

1934. "Horthy Miklós P.L.E. (Polgári Lövész Egyesület) 1934" bronz jelvény (18x18mm) T:2 Hungary 1934. "Horthy Miklós Civilian Rifle Association 1934" bronze badge C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
EUR
,
53,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU,XF Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration without ribbon C:AU,XF NMK 427.
1
33857.

1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU,XF Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration without ribbon C:AU,XF NMK 427.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
2
 
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem modern mellszalaggal. Szign.: Berán T:AU Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with modern ribbon. Sign.: Berán C:AU  NMK 428.
1
33858.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem modern mellszalaggal. Szign.: Berán T:AU Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with modern ribbon. Sign.: Berán C:AU NMK 428.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
5
 
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem nem saját mellszalaggal. Szign.: Berán T:XF oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with not own ribbon. Sign.: Berán C:XF oxidation NMK 428.
1
33859.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem nem saját mellszalaggal. Szign.: Berán T:XF oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with not own ribbon. Sign.: Berán C:XF oxidation NMK 428.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
8
 
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag és függesztőkarika nélkül. Szign.:BERÁN L. T:2- oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon and ring. Sign.:BERÁN L. C:VF oxidation NMK 428.
1
33860.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag és függesztőkarika nélkül. Szign.:BERÁN L. T:2- oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon and ring. Sign.:BERÁN L. C:VF oxidation NMK 428.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem fül nélkül, lyukasztva. Szign.:BERÁN L. T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ear, with hole Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 428.
1
33861.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem fül nélkül, lyukasztva. Szign.:BERÁN L. T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ear, with hole Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 428.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
~1940. hadifém lemez levente jelvény (58x34mm) T:2 kissé hajlott lemez, kopásnyom
1
33862.

~1940. hadifém lemez levente jelvény (58x34mm) T:2 kissé hajlott lemez, kopásnyom

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1942. "Tűzkereszt I. fokozata" hadifém kitüntetés eredeti mellszalaggal T:XF a függesztőkarika letört Hungary 1942. "Fire Cross, 1st Class" war metal decoration with original ribbon C:XF the suspension ring is broken  NMK 443.
1
33863.

1942. "Tűzkereszt I. fokozata" hadifém kitüntetés eredeti mellszalaggal T:XF a függesztőkarika letört Hungary 1942. "Fire Cross, 1st Class" war metal decoration with original ribbon C:XF the suspension ring is broken NMK 443.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1948. "A Volt Hadifoglyok Bajtársi Szövetsége A 48-as Eszmékért" Al lemezplakett (61x52mm) + "VHBSZ - Volt Hadifoglyok Bajtársi Szövetsége" zománcozott jelvény T:1- patina
1
33864.

1948. "A Volt Hadifoglyok Bajtársi Szövetsége A 48-as Eszmékért" Al lemezplakett (61x52mm) + "VHBSZ - Volt Hadifoglyok Bajtársi Szövetsége" zománcozott jelvény T:1- patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
~1948. "Határvadász" zománcozott Br jelvény Tildy-korszakból (60x48mm) T:2 zománchiba / Hungary ~1948. "Border Defence Officer" enamelled Br badge (60x48mm) C:VF enamel error
1
33865.

~1948. "Határvadász" zománcozott Br jelvény Tildy-korszakból (60x48mm) T:2 zománchiba / Hungary ~1948. "Border Defence Officer" enamelled Br badge (60x48mm) C:VF enamel error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
EUR
,
87,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal T:F zománchiba Hungary 1949. "Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Bronze class" enamelled bronze decoration on ribbon C:F enamel error NMK 536.
1
33866.

1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal T:F zománchiba Hungary 1949. "Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Bronze class" enamelled bronze decoration on ribbon C:F enamel error NMK 536.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
13
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz