Militária

Tételek száma: 100

1978. "I. Konferencia '78. - A Magyar Néphadsereg a Környezetvédelemért" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (71x55mm) T:1-
33891.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1978. "A Baráti Szocialista Hadseregek X. Filmfesztiválja Veszprém" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (81x96mm) + 1981. "Katonai Főiskolák IX. Fesztiválja Szolnok 1981" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett eredeti dísztokban (~114mm) T:UNC,AU
33892.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

~1970-1980. "Kiváló Századparancsnok" aranyozott műgyantás sapkajelvény (40x27mm) + "Kiváló Katona" aranyozott műgyantás sapkajelvény (40x27mm) T:AU,XF
33893.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

~1970-1980. "Egység Bajnokság" (2xklf) ezüst és bronz fokozatú, műgyantás sapkajelvények (~37x32mm) + "Katonai Sportverseny Ifjú Résztvevője" műgyantás, aranyozott fém jelvény (25mm) + 1981. "Baráti Hadseregek V. Nyári Spartakiádja" műgyantás jelvény (38x38mm) T:AU,XF
33894.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1970-1980 k. "MHSZ - Honvédelmi Kupa Lövészverseny" ezüstözött bronz emlékérem (61x61mm) T:AU,XF
33895.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

~1970-1980. Munkásőr szolgálati jelvény, műgyantás eredeti tokjában + "Munkásőrség" karszalag T:UNC,AU
33896.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

~1970-1980. "Győr-Likócs 74. mélységi felderítő zászlóalj" egyoldalas bronz plakett eredeti tokban (~62x60mm) T:1-
33897.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

33898.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

~1970-1980. "Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola - 25 éves a fegyvernemi tisztképzés" egyoldalas festett bronz emlékérem dobozában (80mm) T:1- ~1970-1980. "Máté Zalka Military Technical College - 25 years of officer training in weapons" one-sided painted bronze commemorative medallion in box (80mm) C:AU
33899.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

~1975-1980. "Ezüstkoszorús Élenjáró Szakaszparancsnok" műgyantás kitüntető jelvény (40x32mm) + Élenjáró szakaszparancsnok 1" + "Élenjáró rajparancsnok 1" + "Élenjáró katona 1" műgyantás bronz kitüntető jelvények (41x28mm) + "Élenjáró század" rátétes, gépi hímzett műselyem zászló (583x390mm) T:1,2 zománchiány
33900.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

33901.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1980. "35. Díszszemle - 1945-1980" a Magyar Néphadsereg aranyozott, részben zománcozott fém részvételi jelvénye (36x32) T:1
33902.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft