Porcelán Tételek száma: 358
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2572219
11436
418
Coalport jelzett teafilter tartó tálak, matricás porcelán, hibátlan, d:12,5cm 2598577
11437
418
9+3 db régi porcelán lapos és mély tányér. Matricás, jelzett. (Excelsior) kopott. 24 cm 2623120
11438
418
RN jelzéssel angol fajansz tányér, jelzett, kopásnyomokkal, d: 25 cm 2598235
11439
418
limoges bonbonniere, matricás, jelzett, minimális kopással, m: 10 cm 2598275
11440
418
Ilmenau bonbonnier, matricás, jelzett, 14x9 cm 2598284
11441
418
Bavaria teáskancsó és cukortartó, matricás, jelzett, hibátlan, m:13-25 cm 2603109
11442
418
DGR retró ónfedeles porcelán söröskorsó, matrica, jelzett, kopásnyomokkal, m:19cm 2601189
11443
418
Lomonoszov (LFZ) szovjet porcelán pálinkás készlet, butéla + 4 db kupica. Matricás, jelzett, minimális kopással, az egyik kupica peremén kis lepattanás, m: 17,5 cm, 5 cm 2586003
11444
418
Amphora jelzésű porcelán váza, kopásnyomokkal, m:19cm 2602716
11445
418
Ilmenau bonbonnier, matricás, jelzett, kopásnyomokkal 10x10 cm 2603859
11446
418
Porcelán tojás matricás, jelzés nélkül. kinyitható 10 cm 2425572
11447
418
Virágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, apró lepattanással, 13x7,5x9,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft