Porcelán

Tételek száma: 358

Villeroy & Boch elefántos és oroszlános dísz csempe, jelzett, hibátlan, 15x20cm
11406.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Merie Olde teáskanna. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 25 cm
11407.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Enoch Woods teáskanna. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 25 cm
11408.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Wedgewoood teáskanna. Matricás, jelzett, mázrepedésekel. m: 25 cm
11409.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

3db erotikus jelenetes német söröskorsó, kőedény, jelzett, hibátlan, m:13cm
11410.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Waldstein tálka. Kézzel fetsett, jelzett kis kopással. 18 cm
11411.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Japán szacuma váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 23 cm
11412.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

British Anchor teáskanna. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 25 cm
11413.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

11414.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ens porcelán bonbonniere, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12x10 cm
11415.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Fine bone China mini kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11x8,5 cm
11416.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

11417.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft