Porcelán

Tételek száma: 358

11460.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

11461.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

11462.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Lippelsdorf lovak. Kézzel festett, jelzett, gyári vaspöttyök és mázhibák. 21x18,5 cm
11463.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Medvebocsok birkóznak, fehér mázas porcelán, jelzés nélkül, kopott, apró lepattanás, jelzett, m:12cm
11464.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, 7x5,5 cm
11465.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Christoffle porcelán teáscsésze alátét, 2db, jelzett, hibátlan d: 15cm
11466.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Kétszemélyes teáskészlet páva dekorral matricás jelzett hibátlan eredeti dobozában.
11467.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1980 Winterling moszkvai olimpia porcelán dísztányér matricás jelzett hibátlan 20cm
11468.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

München 1972 olimpiai játékok jelzett porcelán dísztál matricás 30 cm
11469.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

4 db Clementina van der Walt iparművész tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 24 cm
11470.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Japán Imari váza, kézzel festett, jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, m: 16 cm
11471.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft