Porcelán Tételek száma: 358
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2467164
11460
418
2 db nagy méretű tál. Jelzettek, matricás, hajszálrepedéssel mindkettő d: 30 cm 2440480
11461
418
4200
Unterweissbach fekvő puttó, fehér porcelán, jelzett, kopás nyomokkal, újja restaurált. h:15 cm 2467162
11462
418
Cseh porcelán dísztál, lányokkal. Matricás, jelzés nélkül, kopásokkal d: 30 cm 2499389
11463
418
Lippelsdorf lovak. Kézzel festett, jelzett, gyári vaspöttyök és mázhibák. 21x18,5 cm 2553708
11464
418
Medvebocsok birkóznak, fehér mázas porcelán, jelzés nélkül, kopott, apró lepattanás, jelzett, m:12cm 2578164
11465
418
Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, 7x5,5 cm 2621325
11466
418
Christoffle porcelán teáscsésze alátét, 2db, jelzett, hibátlan d: 15cm 2621507
11467
418
Kétszemélyes teáskészlet páva dekorral matricás jelzett hibátlan eredeti dobozában. 2621587
11468
418
1980 Winterling moszkvai olimpia porcelán dísztányér matricás jelzett hibátlan 20cm 2621590
11469
418
München 1972 olimpiai játékok jelzett porcelán dísztál matricás 30 cm 2621597
11470
418
4 db Clementina van der Walt iparművész tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 24 cm 2598140
11471
418
Japán Imari váza, kézzel festett, jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, m: 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft