Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 109
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2622859
31262
418
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1962. "Magyar Országos Torna Szövetség, Magyarország - Grúzia 1962." kétoldalas Br emlékplakett, hátoldalán gravírozva. Szign.:I.H. (58x58mm) T:2 patina 2619672
31263
418
Numizmatika
~1970-1980. "Budapest Grand Prix" egyoldalas Br sport plakett (76x45mm) T:1- kis patina 2621140
31264
418
Numizmatika
~1970-1980. "Katonai Sportverseny Ifjú Résztvevője" műgyantás, zománcozott, aranyozott fém jelvény (25mm) T:1- patina 2595364
31265
418
Numizmatika
~1970-1980. Olimpiai zománcfestett Br kitűző hátoldalon "VINCZE D." gyártói jelzéssel T:2 2641046
31266
418
Numizmatika
1971. "Szeged - XV. Nemzetközi Marathon" egyoldalas fém sport plakett (84x84mm) T:1- 2621055
31267
418
Numizmatika
1972. "Országos Középiskolás Tornászbajnokság 1972 Dunaújváros" egyoldalas Br emlékplakett. Szign.:TI (90mm) T:2 patina, ph 2633118
31268
418
Numizmatika
1974. "Ferencvárosi Torna Club 1899-1974" meghívó lemezplakett az FTC Stadion megnyitása alkalmából, eredeti tokban, a nyitómérkőzés, a Ferencváros-Vasas belépőjegyével (72x117mm) T:1,1- 2621023
31269
418
Numizmatika
~1980. "Jó munkáért Dr. Vizkelety Lászlónak - MTS (Magyar Testnevelési és Sportszövetség) Bp. Tanácsa" egyoldalas, plexi üvegre applikált, zománcozott Br plakett, gravírozva (75x53mm) T:2- patina, karc, ph 2642453
31270
418
Numizmatika
1981. "Szeged 1981 / Huszonötödik Nemzetközi Maratoni Verseny" kétoldalas, bronz futósport emlékérem (60mm) T:1- 2619823
31271
418
Numizmatika
1983. "Ejtőernyős verseny - Bakony kupa - Asbóth SE. - Veszprém 1983 jún. 26.- júl. 1." egyoldalas fém emlékérem (103x120mm) T:2 patina, karc 2565243
31272
418
Numizmatika
1984. "Avas Kupa Igazságügyi Sportverseny - 1984 Sátoraljaújhely" jelzett Hollóházi porcelán emlékérem (86mm) T:1-,2 2619508
31273
418
Numizmatika
1985. "Az Antenna és a Pénzügy csapatainak fúziójára emlékezve 1955-1985" kétoldalas Br futball emlékérem (53mm) T:2 ph Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft