Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 109

31287.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

31288.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

31289.

Kikiáltási ár:
300 Ft
0,81
0,94

31290.

Kikiáltási ár:
300 Ft
0,81
0,94

31291.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Olaszország 1990. "Napoli Olaszország bajnoka 1989-1990" kétoldalas, részben festett, jelzett Ag emlékérem eredeti tokban. Szign.: Soccorsi (18g/0.986/35mm). Az SSC Napoli 1984 és 1991 közötti aranykorszakának mementója. A klub leigazolta Diego Maradonát, avagy az "Isteni Diegot" is, majd 1986-ban Olasz Kupát, 1987-ben és 1990-ben pedig bajnokságot nyert. T:1 Italy 1990. "Napoli Campione d'Italia 1989-1990" two-sided, partially painnted, hallmarked Ag medallion in original case. Sign.: Soccorsi (18g/0.986/35mm). Memento of the SSC Napoli's Golden Age between 1984 and 1991, where Diego Maradona also played. C:UNC
31292.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

31293.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

31294.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Német Harmadik Birodalom 1930-1940. "Friedrich Ludwig Jahn - A torna szolgálatában tanúsított hűségért - Drezdai Általános Gimnasztikai Klub (alapítva:1844)" egyoldalas Br emlékplakett, gravírozva, jelvénnyel, eredeti díszdobozában (73x48mm) T:1- patina German Third Reich 1930-1940. "Friedrich Ludwig Jahn - For Loyalty to the Gymnastics - Dresden General Gymnastics Club (founded: 1844)" one-sided Br commemorative plaque, engraved, with badge, in it's original hardcase (73x48mm) C:AU patina
31295.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

NDK ~1970. "BSG Motor Ost Zella-Mehlis" kétoldalas Al díjérem, rajta rögzítve Zella-Mehlis zománcozott címere (50mm) T:2 GDR ~1970. "BSG Motor Ost Zella-Mehlis" two-sided Al prize medal, with Zella-Mehlis enamelled coat of arms (50mm) C:XF
31296.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

NSZK 1976. "Kompanie 1" aranyozott, ezüstözött fém lövész díjérem (67x51mm) T:2- FRG 1976. "Kompanie 1" gilt, silver plated metal shooter badge (67x51mm) C:VF
31297.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

NSZK 1983. "Komp. I" műgyantás, ezüstözött fém lövész díjérem (76x65mm) T:2 FRG 1983. "Komp. I" resined, silver plated metal shooter badge (76x65mm) C:XF
31298.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft