Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 109

1943. "M. Ae. SZ. (Magyar Aero Szövetség) Országos Modellverseny 1943" kétoldalas, ezüstözött Br díjérem (40mm) T:2-
31250.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

31251.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1948. "Dányi Gyuláné - A londoni olympiai sikerek emlékére - M.O.T.E.SZ. 1948. VIII.12-13. - Szegő Dezső, Dr. Verebélyi Ferenc miniszteri biztosok" egyoldalas fém emlékérem márvány alapzaton (140x90mm) T:2- folt, a márvány több helyen sérült, firkált
31252.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

~1950-1960. 7db-os úszó sport díjérem tétel, hat darab szalaggal, egy darab márványtalapzaton T:1-,2
31253.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1951. "Dózsa S.E. III. felszabadulási emlékverseny - 1951. IV.4." kétoldalas, aranyozott fém motorkerékpár emlékérme. Szign.:Fonyó (50mm) T:2- aranyozás lekopott, patina
31254.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1953. "Nemzeti Bajnokság II. oszt. I. 1953" kétoldalas, fém labdarúgó bajnoki díjérem eredeti tokban, valószínűleg a Vasas Izzó csapatának T:2
31255.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10

1955. "100. Ausztria-Magyarország Labdarúgó Mérkőzés / Budapest 1955" Al emlékérem tokban (61,5mm) T:2
31256.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10

31257.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1958. "B.Füred 1958. szept. 7." Br díjplakett zománcozott "Budapesti Építők SC" címerrel (78x58mm) T:2-
31258.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

~1960. "Építők" festett kerékpáros jelvény T:2 kis kopás
31259.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

1960. "Fegyveres Testületek Spartakiádja" tokba rögzített, részben zománcozott sport emlékplakett (106x91mm) T:1- tok belső részén tűnyomok
31260.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1962. "Közalkalmazottak" zománcbetétes fém plakett, gravírozva "HORVÁTH GYULA ELVTÁRSNAK - EREDMÉNYES SPORTMUNKÁÉRT KÖZALKALMAZOTTAK BUDAPESTI ELNÖKSÉGE", eredeti "Fővárosi Óra és Ékszeripari Vállalat" dísztokban (50x73mm) T:1-
31261.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft